Przekaż 1 proc. na rzecz Fundacji AST!

Finanse i gospodarka

Pomóż na ratować psy od których odwrócili się wszyscy

Pomóż na ratować psy od których odwrócili się wszyscy

AST Fundacja Na Rzecz Zwierząt Niechcianych to jedna z niewielu organizacji o zasięgu ogólnokrajowym, działająca na rzecz TTB - terierów w typie bull, takich jak amstaff, pittbull, bullterier. To właśnie te psy, zaraz po wielorasowcach, są najczęstszymi ofiarami porzuceń i licznymi rezydentami schronisk w całym kraju. Otoczone złą sławą oraz krzywdzącymi stereotypami mają niewielkie szanse na adopcję i znalezienie odpowiedzialnego domu.

Według danych Fundacji AST w polskich schroniskach stale przebywa kilkaset przedstawicieli ras TTB. Brak środków finansowych oraz odpowiednio rozbudowanego zaplecza nie pozwala organizacji na opiekę nad każdym bezdomnym bullem. Dlatego w pierwszej kolejności Fundacja przyjmuje pod swoje skrzydła psy ciężko chore, nierzadko w stanie krytycznym, czy wręcz agonalnym. Podejmuje się opieki nad psami problematycznymi, skrzywdzonymi fizycznie i psychicznie. Od wielu lat walczy też ze stereotypem "amstaffa mordercy". - Ponieważ jesteśmy organizacją żebraczą, nasze działania uzależnione są od hojności darczyńców. Mimo skromnych środków staramy się jednak, jak najczęściej organizować akcje edukacyjne na rzecz TTB - mówi Katarzyna Kordowska, prezes Fundacji AST.

Ambasadorami Fundacji AST są sportowcy Jan Błachowicz i Marcin Różalski oraz aktorka Katarzyna Bujakiewicz.

Aby poprawić pieskie życie

Przekazując 1 proc. swojego podatku pomożesz Fundacji AST ratować psy w potrzebie. Psy porzucane, głodzone, bite, chore, niechciane. Dzięki Twojemu wsparciu Fundacja może zapewnić im opiekę, leczenie i powrót do normalnego życia.
- W zeszłym roku, dzięki Państwa pomocy, udało nam się zebrać 34 418 zł. Bardzo za to dziękujemy. Również w tym roku zwracamy się z wielka prośbą o ponowne "jednoprocentowe" wsparcie naszej Fundacji. Przekazując 1 proc.  swojego podatku, ratują Państwo zagrożone psie życia i dają nadzieję kolejnym, które czekają na pomoc  -tłumaczy Katarzyna Kordowska - Wspólnie możemy zdziałać prawdziwe psie cuda!

Jak przekazać 1 proc. na Fundację AST?

Fundacja AST (która nie ma statusu OPP), ma możliwość zbierania 1 proc. podatku PIT przez Fundację Koci Świat.
Nazwa OPP: Koci Świat
Numer KRS: 0000208157
Cel szczegółowy 1%: AMSTAFFY

Aby Wasz 1 proc. zasilił psy pod opieką Fundacji AST, należy koniecznie dopisać słowo AMSTAFFY w rubryce "Cel szczegółowy".

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z nami!

AST FUNDACJA NA RZECZ ZWIERZĄT NIECHCIANYCH
 www.fundacja-ast.pl, tel.:501 797 018, mail: adopcje@fundacja-ast.pl

Udostępnij artykuł: