Przetestuj konto w Banku BPH przez rok bez opłat!

Bankowość / Finanse i gospodarka

Klienci, którzy od 1 marca do 11 kwietnia 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto i zapewnią na nie wpływy w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie, nie zapłacą za jego prowadzenie do 31 marca 2013 r.

Warunkiem skorzystania z promocji jest otwarcie nowego konta – Kapitalnego lub Maksymalnego, oraz zapewnienie wpływów w wysokości minimum 1500 złotych miesięcznie. Z promocji wyłączone są wpływy z rachunków własnych Klienta w Banku BPH. Okres, za który nie będzie pobierana opłata, zależy od tego, w ilu miesiącach Klient spełni warunki oferty specjalnej. Nowe konto nie może być kontem przekształconym z rachunku innego typu.

Standardowa miesięczna opłata za prowadzenie Kapitalnego Konta wynosi 9,99 zł, a Maksymalnego – 14,99 zł, przy czym Bank nie pobiera opłat za wiele codziennych transakcji. W praktyce oznacza to:

  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce z kartą do Kapitalnego konta oraz ze wszystkich bankomatów za granicą z prestiżową kartą MarsterCard Debit Gold do Maksymalnego konta;
  • 0 zł za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta;
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych realizowane w oddziałach i placówkach partnerskich Banku oraz za pośrednictwem bankowości telefonicznej i Internetu;
  • 0 zł za regulowanie rachunków w formie poleceń zapłaty (np. za gaz, energię elektryczną, telefon);
  • 0 zł za realizację zleceń stałych (np. opłaty za Internet, czynsz, telewizję kablową);
  • 0 zł za dostęp do konta przez Internet za pośrednictwem platformy Sez@m.

Posiadacze tych kont mogą liczyć na pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach w domu oraz podczas podróży dzięki szerokiemu, bezpłatnemu pakietowi usług assistance. Specjalny pakiet usług przygotowany dla Klientów Banku BPH zawiera między innymi: assistance medyczne, domowe oraz samochodowe, łącznie z usługą after party driver. Maksymalnemu Kontu towarzyszy dodatkowo ubezpieczenie w podróży.

– Nasi Klienci nie muszą wierzyć nam na słowo, dlatego oferujemy im możliwość przetestowania naszych kont bez opłaty za prowadzenie nawet przez rok. Jesteśmy przekonani, że Klienci docenią wygodę w zarządzaniu finansami i bezpieczeństwo, które zapewnia pakiet assistance i potem sami zdecydują, czy chcą płacić za prowadzenie konta 9,99 zł lub 14,99 zł miesięcznie i uzyskiwać wszystkie te korzyści – powiedział Krzysztof Łopatek, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH.

Ponadto Klienci posiadający Kapitalne lub Maksymalne Konto mogą wnioskować o limit w saldzie debetowym, czyli dodatkową gotówkę na preferencyjnych warunkach, którą mogą wykorzystać w dowolny sposób.

Regulamin oferty specjalnej, informacje na temat rachunków oferowanych przez Bank BPH, a także informacje o opłatach i wysokości oprocentowania można uzyskać w placówkach Banku, pod numerami infolinii 801 889 889, (0-58) 300 75 00 oraz na stronie internetowej www.bph.pl.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Służy jedynie do celów informacyjnych.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: