Przyjazny kredyt mieszkaniowy w Kredyt Banku – promocyjne warunki i szybka decyzja

Finanse i gospodarka

Przyjazny kredyt mieszkaniowy w Kredyt Banku - promocyjne warunki i szybka decyzja Promocja kredytów mieszkaniowych w Kredyt Banku trwa. Aktualna oferta banku to kredyt bez prowizji, bez wkładu własnego, z niską marżą i szybką decyzją.

Przygotowując ofertę „przyjaznego kredytu hipotecznego” Kredyt Bank zadbał nie tylko o atrakcyjne warunki cenowe kredytowania – obniżył marże, wprowadził 0% prowizji za udzielenie kredytów mieszkaniowych i preferencyjnych kredytów „Rodzina na swoim” dla wszystkich klientów – ale także o SPRAWNY I WYGODNY PROCES UDZIELENIA KREDYTU. Klienci czekają na decyzję tylko około tygodnia – czas od złożenia kompletnego wniosku kredytowego do wydania decyzji wynosi 5 dni roboczych.

„Klienci chcą uzyskać decyzję kredytową i pieniądze w krótkim, przewidywalnym terminie, tak aby spokojnie planować zawarcie transakcji. Rozumiemy te oczekiwania i traktujemy klientów jak partnerów, jednocześnie systematycznie pracujemy nad optymalizacją procesu udzielania kredytów” – powiedziała Agnieszka Nachyła, Dyrektor Departamentu Marketingu Bankowości Hipotecznej w Kredyt Banku.

Lista dokumentów wymaganych do uzyskania kredytu jest krótka, a część z nich, jak na przykład odpis z ksiąg wieczystych, czy wyciąg z KRS, może być wydrukowana z baz elektronicznych.

Współpracujący z Kredyt Bankiem pośrednicy finansowi podkreślają też, że proces udzielenia kredytu w KB wyróżnia się elastycznością, a bank nie stawia wygórowanych warunków, które byłyby dla klientów trudne do spełnienia.

Bank zapewnia też bezpośredni, szybki kontakt z pracownikami banku odpowiedzialnymi za obsługę kredytów w zakresie odpowiedzi na wszelkie pytania czy realizacje dyspozycji klientów.

Klienci i eksperci z branży kredytowej bardzo pozytywnie odbierają ofertę Kredyt Banku. Według Total Money: „Kredyt Bank konsekwentnie modernizuje swoją ofertę detaliczną, w tym unowocześnia propozycje kredytowe. Pierwsze efekty widać już w odświeżonych ofertach kredytu gotówkowego oraz hipotecznego. Niska cena (brak prowizji), elastyczne warunki spłaty (okres kredytowania 40 lat) przy jednoczesnym finansowaniu do 100% wartości nieruchomości (czyli bez wkładu własnego!) sprawiają, że jest to jedna z najatrakcyjniejszych, dostępnych na rynku ofert. Śmiało można zarekomendować tę propozycję.”

Źródło: Kredyt Bank S.A.,

Udostępnij artykuł: