PZU: laureat Innovation Award 2014 oraz brytyjskie firmy o transformacjach w sektorze ubezpieczeń

Finanse i gospodarka

Sollers Consulting i Guidewire zapraszają na 3. międzynarodową konferencję Innowacje w ubezpieczeniach, poświęconą trendom IT w ubezpieczeniach. 1 grudnia 2014, 09.00 - 17.15Hotel InterContinental, Warszawa

Temat przewodni tegorocznej konferencji to transformacje. Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci Aviva UK, AXA, Beazley UK, Zurich UK, którzy omówią przykłady największych w skali europejskiej wdrożeń systemów informatycznych. Przedstawiane projekty wiązały się z głębokimi transformacjami biznesowymi i odwagą w odpowiadaniu na wyzwania rynku.

Gościem specjalnym konferencji będzie PZU, firma wyróżniona w konkursie Guidewire Innovation Award 2014 za reorganizację działalności w ramach projektu „Everest”.

W części poświęconej innowacjom technologicznym pojawią się tematy podpisu elektronicznego i telematyki, wykorzystywanej w aplikacji ubezpieczeniowej dla kierowców. W roli eksperta od wdrażania innowacji technologicznych wystąpi Craig Beattie z firmy badawczej Celent.

Szczegóły agendy: http://sollers.eu/innovation-conference/?q=pl/agenda

Konferencję organizują Sollers Consulting i Guidewire – firmy specjalizujące się w doradztwie i wdrożeniach IT dla sektora finansowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji i zgłoszenie udziału:
Agata Kwiek, Sollers Consulting
agata.kwiek@sollers.pl
tel. 601 294 322

Źródło: Sollers Consulting, Guidewire

Udostępnij artykuł: