PZU przyznaje certyfikaty dla ulubionych zabawek

Finanse i gospodarka

PZU przygotowało pilotażowy program edukacyjny dla dzieci - "PZU Ulubiona Zabawka". Dzięki niemu ulubione zabawki najmłodszych zostaną objęte specjalną ochroną, którą potwierdza certyfikat.

Program uczy, jak dbać o to, co najcenniejsze i wyjaśnia, dzieciom, jak działa ubezpieczenie. Mogą do niego przystąpić rodzice lub opiekunowie dzieci w wieku od 3 do 12 lat.

Agenci PZU podczas wizyty w domu klienta proponują objęcie ochroną ulubionej zabawki dziecka, której wartość rynkowa w chwili otrzymania certyfikatu nie przekracza kwoty 50 zł. Lalka, miś, samochodzik itp. (poza sprzętem elektronicznym typu tablet lub smartfon) na pół roku zyskuje ochronę PZU, a mały właściciel wypełnia specjalny certyfikat, w którym rysuje swoją ulubioną zabawkę i obiecuje się o nią troszczyć.

Jeśli w tym czasie zabawce coś się stanie, należy ją wraz z opisem szkody przesłać na adres podany na certyfikacie. Po naprawie w ciągu 14 dni zabawka wróci do dziecka. Jeżeli nie uda się jej naprawić, zostanie zwrócona wraz z Kartą Zakupową o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Smyk. A jeśli zabawka zginie? Wtedy należy przysłać podpisany certyfikat, a dziecko otrzyma kupon na nową.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: