PZU ruszyło ze sprzedażą ubezpieczenia zdrowotnego dla małych przedsiębiorców

Z rynku

Z początkiem czerwca PZU poszerzyło swoją ofertę zdrowotną o produkt Zdrowy Biznes kierowany dla przedsiębiorców prowadzących jedno lub dwuosobową działalność gospodarczą. Dzięki niemu mogą oni wraz z małżonkami, partnerami i dziećmi korzystać z prywatnej opieki medycznej w całej Polsce.

0052

Z początkiem czerwca PZU poszerzyło swoją ofertę zdrowotną o produkt Zdrowy Biznes kierowany dla przedsiębiorców prowadzących jedno lub dwuosobową działalność gospodarczą. Dzięki niemu mogą oni wraz z małżonkami, partnerami i dziećmi korzystać z prywatnej opieki medycznej w całej Polsce.

- Zdrowy Biznes to ubezpieczenie dla przedsiębiorców, którzy cenią czas, komfort  i poczucie bezpieczeństwa. Wraz z nim mogą korzystać z opieki medycznej w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Wykonując badania profilaktyczne i reagując szybko na pierwsze objawy choroby, przedsiębiorca ogranicza ryzyko swojej nieobecności w pracy, a co za tym idzie – strat finansowych w swojej  firmie  - mówi Julita Czyżewska, prezes zarządu PZU Zdrowie SA.Dostępne są dwa zakresy opieki medycznej Zdrowy Biznes – Standard i Komfort. W zależności od wariantu klient ma nielimitowany dostęp do lekarzy 16 lub 25 specjalizacji oraz do 49 lub 162 rodzajów bezpłatnych badań diagnostycznych. Oba zakresy zapewniają zabiegi ambulatoryjne, prowadzenie ciąży oraz 20 proc. zniżki na zabiegi stomatologii zachowawczej. Dodatkowo, w wariancie Komfort klient może korzystać ze szczepień przeciwko grypie sezonowej i tężcowi oraz z dwóch wizyt domowych w roku.

Co ważne, klient może leczyć się nie tylko w miejscu zamieszkania i prowadzenia firmy, ale także podczas podróży służbowej czy urlopu. Nasza oferta obejmuje 1860 placówek medycznych w ponad 500 miastach w Polsce. Na konsultacje lub badania można umówić się m.in. za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub całodobowej infolinii. Wizyta u internisty, pediatry i lekarza rodzinnego odbywa się w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych, a u specjalisty – w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych.Dodatkowo, każdy przedsiębiorca, który przystąpi do ubezpieczenia Zdrowy Biznes staje się automatycznie członkiem Klubu PZU Pomoc w Życiu. Dzięki niemu może korzystać  z pomocy concierge, który sprawnie i szybko zorganizuje m.in. wizytę fachowca (np. hydraulika, ślusarza, elektryka), wynajem i podstawienie samochodu zastępczego w kraju i zagranicą, opiekę nad dziećmi i zwierzętami domowymi, pomoc tłumacza czy wynajem sali konferencyjnej. Usługi są opłacane przez ubezpieczonego, a PZU Pomoc zapewnia ich organizację na zlecenie klienta. Dla mikroprzedsiębiorcy, który samodzielnie musi sprostać wielu wyzwaniom zawodowym i prywatnym, to oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto, każdy członek Klubu ma dostęp do wielu zniżek na produkty i usługi.

Zdrowy Biznes to kolejny element oferty PZU dla jedno i dwuosobowych działalności gospodarczych. Od listopada 2016 r. oferujemy także ubezpieczenie na życie dla tych przedsiębiorców.

PZU

Udostępnij artykuł: