PZU Zdrowie oferuje pakiety medyczne dla klientów indywidualnych

Z rynku

PZU Zdrowie rozpoczął sprzedaż pakietów medycznych i profilaktycznych dla klientów indywidualnych - poinformowało PZU w komunikacie.

Logo PZU
Fot. Stock.adobe.com/OlekAdobe

PZU Zdrowie rozpoczął sprzedaż pakietów medycznych i profilaktycznych dla klientów indywidualnych - poinformowało PZU w komunikacie.

"Ogłoszona w maju strategia PZU Zdrowie na lata 2021-2024 zakłada mocne wejście w segment klienta indywidualnego. Pandemia sprawiła, że Polacy coraz częściej myślą perspektywicznie o zdrowiu i interesują się nim nie tylko wtedy, gdy pojawi się już choroba lub inny problem medyczny" - powiedziała cytowana w komunikacie prasowym prezes PZU Zdrowie Anna Janiczek.

Czytaj także: PZU Życie: KNF zgodziła się na powołanie Aleksandry Agatowskiej na stanowisko prezesa >>>

Roczne abonamenty

Pakiety medyczne PZU Zdrowie to abonamenty, które zapewniają roczny dostęp m.in. do konsultacji lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych w placówkach oraz porad telemedycznych.

Przychody PZU Zdrowie

Przychody PZU Zdrowie po trzech kwartałach 2021 r. wyniosły prawie 865 mln zł, rosnąc rok do roku o 26,3 proc. PZU informowało, że szczególnie istotny był wzrost przychodów generowanych przez placówki – o 32,4 proc. rdr, a także wzrost sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych o ponad 21 proc. rdr. Liczba umów posiadanych przez PZU Zdrowie wzrosła do 2,9 mln.

Źródło: PAP BIZNES
Udostępnij artykuł: