Q22 nową siedzibą Deloitte

Finanse i gospodarka

Globalny lider z branży konsultingowej wynajął 11 000 mkw. w biurowcu Q22 powstającym u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Globalny lider z branży konsultingowej wynajął 11 000 mkw. w biurowcu Q22 powstającym u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Polski oddział Deloitte, reprezentujący największą na świecie firmę świadczącą usługi z zakresu audytu, konsultingu, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa finansowego i podatkowego, wynajął 11 000 mkw. nowoczesnej powierzchni w budynku biurowym Q22 realizowanym przez Echo Investment. Najemca wprowadzi się do swojej nowej siedziby w II kwartale 2016 r. Eksperci JLL reprezentowali Deloitte w procesie poszukiwania nowej siedziby oraz negocjowania warunków umowy. Współpraca obejmuje również uzgodnienie wymagań technicznych najemcy oraz nadzór nad adaptacją powierzchni do potrzeb Deloitte.

Marek Metrycki, Prezes Deloitte w Polsce: "Nowoczesny, a jednocześnie znakomicie zlokalizowany budynek Q22 to bardzo dobry wybór dla Deloitte i ważny element wspierający dynamiczny rozwój firmy w Polsce. Nowa siedziba będzie przestrzenią sprzyjającą zarówno pracy zespołowej, jak i zadaniom indywidualnym. Będzie to świetnie skomunikowane, położone w biznesowym centrum miasta biuro, a jego organizacja i wystrój na pewno spełnią oczekiwania naszych pracowników. W Q22 przygotujemy także nowoczesną i funkcjonalną strefę spotkań z klientami, którzy również doceniają centralne położenie naszego biura. Do Q22 przekonała nas zasadnicza poprawa jakości bez istotnej zmiany miejsca pracy, a także prestiż tego projektu, który będzie stanowić najlepszą wizytówkę dla Deloitte."

Jakub Sylwestrowicz, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL: "Proces poszukiwania nowej siedziby dla Deloitte rozpoczął się ponad dwa lata temu. Pomimo relatywnie wysokiej podaży biur w Warszawie, firmy, które poszukują bardzo dużych powierzchni w dobrze położonym, wyjątkowym obiekcie powinny z odpowiednim wyprzedzeniem podejmować działania. Taki zapas czasu dał możliwość szczegółowej analizy dostępnych opcji i reakcji na zmieniające się warunki rynkowe, jak również pozwolił na uzyskanie atrakcyjnych warunków najmu. W przypadku Deloitte priorytetem była najwyższa jakość biura w dobrze skomunikowanej lokalizacji w centrum miasta".

Rafał Mazurczak, Dyrektor Działu Biur Echo Investment: "Bardzo cieszymy się, że wymagania Deloitte dotyczące lokalizacji i parametrów użytkowych powierzchni biurowej pokryły się w pełni z ofertą przygotowywaną przez Echo Investment w ramach inwestycji Q22. Jestem przekonany, że Q22 - jako jeden z najbardziej nowoczesnych projektów biurowych w Polsce - spełni oczekiwania pracowników Deloitte również ze względu na stylową architekturę i innowacyjne rozwiązania, które zwiększają jego energooszczędność, gwarantują komfortowe warunki pracy i minimalizują negatywny wpływ budynku na środowisko".

Źródło: JLL

Udostępnij artykuł: