Rachunki ESCROW dostępne w iPKO biznes

Z rynku

Klienci korporacyjni w PKO Banku Polskim mogą teraz jeszcze łatwiej zabezpieczać swoje rozliczenia z kontrahentami. Rachunki ESCROW są od teraz dostępne w serwisie internetowym iPKO biznes!

Aplikacja mobilna iPKO na telefonie komórkowym
Fot. Materiały prasowe PKO BP

Klienci korporacyjni w PKO Banku Polskim mogą teraz jeszcze łatwiej zabezpieczać swoje rozliczenia z kontrahentami. Rachunki ESCROW są od teraz dostępne w serwisie internetowym iPKO biznes!

Nowe rozwiązanie pozwala na samodzielne zarządzanie wypłatami z rachunków #ESCROW bezpośrednio w #iPKO biznes #PKOBP @PKOBP

Nowe rozwiązanie pozwala na samodzielne zarządzanie wypłatami z rachunków ESCROW bezpośrednio w iPKO biznes. Zlecenia wypłaty autoryzowane są przez klienta i jego kontrahenta zgodnie z zawartą umową, bez konieczności dostarczania do banku dodatkowych dokumentów. Rachunki ESCROW pozwalają na zabezpieczenie stron transakcji przed ryzykiem niedotrzymania warunków związanych wykonaniem usługi lub dostarczeniem towaru oraz z zapłatą.

Czytaj także: W iPKO biznes można już sprawdzić rachunek kontrahenta na białej liście podatników VAT >>>

- Wdrażamy kolejną funkcję do serwisu dla klientów korporacyjnych iPKO biznes, która jest uzupełnieniem naszej dotychczasowej oferty produktów obsługiwanych w serwisie internetowym. Dzięki temu nasi klienci mogą jeszcze wygodniej zarządzać swoimi rozliczeniami, zlecać wypłaty i otwierać nowe rachunki, zachowując wysokie bezpieczeństwo transakcji - mówi Mariusz Dąbrowski, Dyrektor Departamentu Produktów Transakcyjnych.

Uproszczony proces otwierania rachunku

Uproszczony został też proces otwierania rachunku ESCROW, poprzez wprowadzenie jednej umowy ramowej, w ramach której klienci będą mogli otwierać wiele rachunków ESCROW.

Najczęściej z rachunku ESCROW korzystają klienci realizujący kontrakty w zakresie szeroko rozumianego budownictwa, sprzedaży nieruchomości, produkcji statków i innych  wyspecjalizowanych produktów, czy też fuzji i zakupu przedsiębiorstw.

Udostępnij artykuł: