Rafał Oprocha szefem zespołu CBRE w Krakowie

Kadry

Rafał Oprocha
Rafał Oprocha Fot. CBRE

Szefem krakowskiego zespołu firmy doradczej CBRE został Rafał Oprocha. Do głównych zadań nowego szefa regionu należeć będzie integracja wszystkich linii biznesowych w obszarze nieruchomości komercyjnych, a także wprowadzanie nowych rozwiązań PropTech na rynku małopolskim.

Szefem krakowskiego zespołu firmy doradczej @CBRE został Rafał Oprocha #CBRE

Zainteresowanie międzynarodowych inwestorów krakowskim rynkiem nieruchomości nie słabnie mimo trwającej pandemii. Kraków jest drugim miastem Polski, po stolicy, pod względem liczby nowych inwestycji. Aktualnie w budowie znajduje się tam 16 nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni 181 tys. mkw.

Działalność CBRE w Krakowie wychodzi poza obszar biurowy

Aktywność CBRE w Krakowie obejmuje wszystkie piony branży nieruchomości.Do obowiązków nowego szefa regionu małopolski będzie należała m.in. integracja wszystkich linii sektorowych oraz wprowadzenie nowych rozwiązań PropTech, będących coraz częściej obszarem zainteresowania przedsiębiorców i inwestorów.

– Pomimo okoliczności związanych z pandemią, nasz krakowski zespół rośnie w siłę. Rafał Oprocha po 12 latach wraca do CBRE, tym razem w nowej roli. Będzie stał na czele wszystkich linii biznesowych w stolicy Małopolski. Obejmie również ważny dla nas obszar wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych, które usprawnią funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw. Rafał posiada bogate doświadczenie w branży nieruchomości, w szczególności w regionie południowej Polski. Jestem pewien, że świetnie wykorzysta je w nowej roli – mówi Kamil Tyszkiewicz, szef rynków regionalnych w CBRE.

Doświadczenie zawodowe

Rafał Oprocha jest związany z rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 19 lat. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych firmachdoradczych. Do tej pory specjalizował się w doradzaniu przy projektach biurowych,zarówno po stronie wynajmujących, tworząc i wdrążając strategie komercjalizacji,jak i najemców, przede wszystkim z sektorów BPO (outsourcing), SSC (centra usług wspólnych) i R&D (ośrodki badań i rozwoju).

Źródło: CBRE
Udostępnij artykuł: