Ranking 50 największych banków w Polsce 2012: Prezentacja – Gwarancja bezpieczeństwa

BANK 2012/06

Mobilność wraz z chmurą obliczeniową oraz mediami społecznościowymi stanowi jedną z trzech nowych technologii, która przynosi kolejne możliwości zwiększenia wydajności - i związane z tym ryzyka dotyczące bezpieczeństwa. Jeżeli dodamy do tego konsumeryzację IT, eksplozję osobistych i korporacyjnych urządzeń mobilnych oraz to, że nie ma prostych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa mobilnego, otrzymamy jedno z głównych wyzwań strategii bezpieczeństwa IT na rok 2012.

Anna Zawadzka,
Territory Manager Poland, WEBSENSE OVERSEAS LTD

Wyzwaniem tym jest to, jak umożliwić wydajność i zmniejszyć zagrożenia, podatność oraz ryzyka w sposób, który zapewnia najlepszą równowagę i najniższe koszty całkowite.

Organizacje, które w zawężony sposób skupiają się na jednym aspekcie problemu i nie podchodzą holistycznie do wyzwań bezpieczeństwa stawianych przez mobilność, jak również konsumeryzację i wzrost ilości urządzeń, stwarzają ryzyko o wiele mniejszego zadowolenia klienta, wydajności i zysków biznesowych wraz z wyższymi kosztami i narażeniem danych wrażliwych na niebezpieczeństwo.

Cele i rozwiązania

W celu zapewnienia bezpiecznego dostępu mobilnego, ważne jest chronienie dostę...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: