Ranking: IT skazane na sukces

BANK 2010/11

Wzorem lat ubiegłych miesięcznik "BANK" prezentuje kolejną edycję rankingu firm informatycznych pracujących na potrzeby banków i sektora finansowego oraz instytucji publicznych. Podobnie jak przed rokiem w ocenie wzięto pod uwagę zarówno osiągnięcia, jak i porażki uzyskane w roku 2009 oraz w pierwszym półroczu 2010.

Grzegorz Elaniuk

Dla podmiotów, które nadesłały zarówno półroczne, jak i roczne dane, licząc ocenę punktową uwzględnialiśmy ten okres, za który punktacja była wyższa.

Zajęcie eksponowanego miejsca w rankingu głównym wymaga od uczestników osiągania dobrych wyników tak w obszarze poziomu przychodów i ich dynamiki, jak i uzyskiwania dobrych wyników finansowych i posiadania rozległej bazy klientów. W rankingu uczestniczyły 34 przedsiębiorstwa. Dla trzech firm dane nie są w pełni porównywalne – e-point ma przesunięty rok obrachunkowy (od 1 kwietnia do 31 marca), Wincor Nixdorf (od 1 października do 30 września) a informacje o MCX to skonsolidowane dane MCX Systems i MCS Telecom.

...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: