Raport specjalny. Audyt i doradztwo: Doradcy gotowi na dynamiczne zmiany

BANK 2018/07

Digitalizacja współczesnej gospodarki postępuje w tempie iście szokującym, z którym porównać można jedynie.... aktywność krajowych i wspólnotowych twórców nowych przepisów i regulacji. Obydwa te czynniki, jak również gruntowne przemiany w obszarze społecznym, oznaczają dla instytucji rynku finansowego konieczność permanentnego korygowania kursu i zdolności do wdrażania w szybkim tempie nawet rewolucyjnych zmian.

Naturalnym partnerem w tym niełatwym procesie są dla banków firmy doradcze, których kompleksowa oferta pozwala na fachowe wsparcie zarówno w obszarze prawnym, technologicznym, organizacyjnym, jak również stricte biznesowym. W jaki sposób transformacja rynku bankowego wpłynęła na ofertę podmiotów z branży konsultingowej skierowaną do banków? Co może stanowić największe wyzwanie dla współpracy firm doradczych z branżą finansową na przestrzeni nadchodzących miesięcy? Jakich innowacji możemy się spodziewać w tym obszarze? Z tymi pytaniami zwróciliśmy się do przedstawicieli wiodących firm doradczych na polskim rynku.

...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: