Raport specjalny Bancassurance: Parasol ochronny

BANK 2016/10

Poziom zaawansowania technologicznego bancassurance jest znakomity. Śmiało można go porównać do stopnia informatyzacji sektora bankowego.

Marcin Podleśny

Bank to już nie tylko obsługa rachunków czy kredytów. To także miejsce, w którym klient może wybierać spośród szerokiego wachlarza usług finansowych, w tym ubezpieczeniowych. Może zadbać m.in. o właściwą ochronę majątku swojej rodziny, domu, mieszkania czy auta, a także zabezpieczyć życie i zdrowie (swoje i bliskich) na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. – Staramy się wspólnie z naszymi partnerami dostarczać klientom takich usług ubezpieczeniowych, które zapewniają im realną ochronę. Dbamy o elastyczność w reagowaniu na zmieniające się potrzeby klientów, prostotę produktów i przejrzyste warunki ubezpieczenia – twierdzi Tomasz Kromolicki, dyrektor Biura Bancassurance w Concordii Ubezpieczenia.

{module BanerB1}

Indywidualne dopasowania

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: