Raport Specjalny. Bezpieczeństwo Banków: Kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa IT dla sektora bankowego

BANK 2019/05

Sophos oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo sieci i systemów końcowych, pracowników, danych, inwestycji i procesów swoich klientów. Wspomaga ich także w zakresie spełniania wymogów zgodności z obowiązującymi przepisami oraz zasadami zarządzania.

Spójna obrona przed zaawansowanymi atakami

Sektor bankowości i usług finansowych staje się coraz bardziej innowacyjny i wprowadza coraz szerszy zakres usług oraz kanałów dystrybucji, takich jak bankowość elektroniczna, aplikacje mobilne itd. Oferujemy tej branży rozwiązanie Sophos Synchronized Security — intuicyjną platformę z dostępem do najlepszych w swojej klasie produktów, umożliwiających udostępnianie w czasie rzeczywistym informacji na temat potencjalnych zagrożeń oraz bezpieczeństwa systemu. Dzięki temu użytkownicy zyskują niespotykany dotąd poziom ochrony w każdym aspekcie – punktów końcowych, urządzeń mobilnych, serwerów, perymetru ochronnego i wielu innych.

Bezpieczeństwo stron i aplikacji używanych bezpośrednio przez klientów

Aplikacje do obsługi bankowości ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: