Raport specjalny – finansowanie agrobiznesu: Targi Techniki Rolniczej

NBS 2017/04

Bank BPS uczestniczył w XXIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbyły się w dniach 17–19 marca 2017 r. w Kielcach.

Bank BPS uczestniczył w XXIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbyły się w dniach 17–19 marca 2017 r. w Kielcach.

Uczestników targów gościł wspólnie z zakładami Ursus S.A. Odwiedzający ich stoisko mogli z jednej strony poznać ofertę nowoczesnego sprzętu rolniczego, a z drugiej ofertę dogodnego finansowania przedsięwzięć w obszarze agrobiznesu. Bank BPS wraz z wybranymi zrzeszonymi bankami spółdzielczymi zaoferował atrakcyjne finansowanie zakupu ciągników, maszyn i urządzeń marki Ursus – kredyt preferencyjny z dopłatami ARiMR Linii RR oraz Kredytu Fabrycznego – Ursus.

Z kolei kredyt pomostowy Unia Biznes oferowany przez Bank BPS i wybrane banki spółdzielcze otrzymał na targach AGROTECH nagrodę w kategorii „Przedsiębiorczość”. Wyróżnienie z rąk Czesława Siekierskiego, posła do Parlamentu Europejskiego i przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, odebrał Zdzisław Kupczyk, prezes zarządu Banku BPS. Kredyt Unia Biznes przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy chcą współfinansować inwestycje z funduszy unijnych – zarówno w ramach regionalnych, jak i krajowych programów operacyjnych. Może być udzielony na 15 lat, dostępny jest w trzech walutach – PLN, USD, EUR. Kredytem można finansować do 100% wartości inwestycji unijnej przy zachowaniu wymaganych form zabezpieczeń.

Kredyt Unia Biznes jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wspiera polskich przedsiębiorców. Przy jego ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: