Rekomendacje na kryzysk: maj 2011

NBS 2011/05

OBLIGACJE U KRUTCZENKI Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i DM Banku BPS zorganizowały konferencję pod hasłem "Czwartek z obligacją" poświęconą pozyskiwaniu kapitału poprzez emisję obligacji na rynku Catalyst. W spotkaniu wzięło udział blisko 40 przedstawicieli samorządów i wiodących firm na rynku lokalnym oraz BS-ów z terenu północnego i wschodniego Mazowsza.

Konferencję otworzyli Zbigniew Krutczenko – prezes BS w Ostrowi Mazowieckiej i Jerzy Bauer – wicestarosta powiatu ostrowskiego, Łucja Didkowska z GPW przedstawiła ofertę rynku kapitałowego dla przedsiębiorstw, JST i banków, zaś Jan Kuźma – prezes DM Banku BPS „kuchnię” pracy instytucji maklerskiej. O funkcjonowaniu rynku Catalyst mówił Sobiesław Kozłowski z DM Banku BPS, o własnych doświadczeniach z finansowania inwestycji poprzez emisję papierów dłużnych Jadwiga Kijek – skarbnik miasta Zamość oraz Bartosz Kublik – wiceprezes BS w Ostrowi Mazowieckiej.

ZBIGNIEW KRUTCZENKO, prezes Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej:

Integralną częś...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: