Remigiusz Jankowski Dyrektorem Handlowym w Fortinet

Kadry

FORTINET® (NASDAQ: FTNT), światowy lider w produkcji wysokowydajnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, powiększa swój polski oddział. Nowo utworzone stanowisko Enterprise Business Directora objął Remigiusz Jankowski, wcześniej Enterprise/Commercial Territory Manager w Juniper Networks.

FORTINET® (NASDAQ: FTNT), światowy lider w produkcji wysokowydajnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, powiększa swój polski oddział. Nowo utworzone stanowisko Enterprise Business Directora objął Remigiusz Jankowski, wcześniej Enterprise/Commercial Territory Manager w Juniper Networks.

Jako Enterprise Business Director (Dyrektor Handlowy), Remigiusz Jankowski odpowiada za zarządzanie zespołem handlowym Fortinet w Polsce, w tym za planowanie i wdrażanie strategii wzrostu sprzedaży coraz bogatszej gamy produktów i usług adresowanych do obecnych i nowych klientów instytucjonalnych oraz operatorów. Czuwa także nad rozwojem zespołu handlowego, koordynuje działania zwiększające rozpoznawalność i wiarygodność marki jako lidera w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz nadzoruje realizację strategii sektorowej we współpracy z partnerami handlowymi.

Remigiusz Jankowski ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w firmach związanych z branżą teleinformatyczną. Pracował na różnych stanowiskach związanych z zarządzaniem sprzedażą m.in. w Juniper Networks (4 lata), HP/3Com (8 lat), Enterasys Networks/Cabletron Systems (3,5 roku), Ascomp S.A. (5,5 roku). Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku elektronika oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (studia podyplomowe na kierunku zarządzanie).

Polski zespół Fortinet regularnie się powiększa. Rok temu powitaliśmy nowego Channel Account Managera, Agnieszkę Szarek, a kilka miesięcy temu team inżynierów wzmocnił doświadczony Tomasz Niewdana. Inwestujemy zarówno w kadrę techniczną, jak i menedżerską, stawiając na najwyższej jakości specjalistów. Takim ekspertem ds. zarządzania procesem sprzedaży jest niewątpliwie Remigiusz Jankowski. Wierzę, że jego olbrzymie doświadczenie pomoże Fortinet dalej rozwijać się w szybkim tempie. Celem jest fotel lidera w zakresie sprzedaży rozwiązań bezpieczeństwa IT w Polsce, a Remigiusz jest właściwą osobą, która może nam pomóc ten cel osiągnąć - mówi Mariusz Rzepka, Territory Manager na Polskę, Białoruś i Ukrainę w Fortinet.

Wierzę, że moja wiedza na temat rynku ICT oraz doświadczenie zdobywane przez lata w dużych firmach przełożą się na dalsze sukcesy polskiego oddziału Fortinet. Moje cele są jasno określone: to wzmocnienie działań sprzedażowych i przeprowadzenie Fortinetu przez kolejne etapy rozwoju na polskim rynku bezpieczeństwa IT. Mamy szerokie portfolio produktowe, a rozwiązania Fortinet zostały przetestowane w wielu wymagających instalacjach. Potrafimy nie tylko odpowiadać na pojedyncze potrzeby użytkownika, ale co unikalne, możemy zaproponować kompleksowe rozwiązanie dla wielu problemów z różnych obszarów bezpieczeństwa IT. Jestem przekonany, że stanowi to solidny fundament do osiągnięcia znaczącego wzmocnienia pozycji Fortinet w sektorze enterprise - mówi Remigiusz Jankowski, Enterprise Business Director w Fortinet.

Piotr Sarota

Udostępnij artykuł: