Reprezentacja Metropolitan Investment w zarządzie Polish American Chamber of Commerce

Kadry

Logo Metropolitan Investment
Logo Metropolitan Investment Źródło: Materiały prasowe

Decyzją PACC, Robert Jaś, Prezes Zarządu Metropolitan Investment LLC, oraz Maciej Skwarko, Dyrektor Zarządzający w spółce, dołączyli do grona dyrektorów PACC w kadencji 2019-2020. Tym samym Metropolitan Investment stał się 14 firmą reprezentującą organizację i realizującą jej rozwój w Stanach Zjednoczonych.

Robert Jaś, Prezes Zarządu Metropolitan Investment LLC, oraz Maciej Skwarko, Dyrektor Zarządzający w spółce, dołączyli do grona dyrektorów #PACC

– Cieszymy się, że grono dyrektorów PACC poszerzyło się o reprezentację Metropolitan Investment. Nie mamy wątpliwości, że wiedza i doświadczenie oraz postawa biznesowa Roberta Jasia i Macieja Skwarko pozwolą jeszcze prężniej rozwijać rolę naszej organizacji w Stanach Zjednoczonych, a tym samym wspierać rozwój polsko–amerykańskich stosunków handlowych – komentuje Iwona Filipiak, przewodnicząca Zarządu w PACC.

Czym jest Polish American Chamber of Commerce?

Polish American Chamber of Commerce to założona w 1994 r. w Chicago organizacja non-profit, której celem jest wspieranie rozwoju celów biznesowych swoich członków poprzez edukowanie, ułatwianie kontaktów handlowych oraz budowanie relacji. Pierwotnie działalność PACC ograniczała się do wspierania polskich imigrantów działających w rejonie Chicagoland, jednak wraz z upływem czasu
i rozwojem polskiej społeczności biznesowej w Stanach Zjednoczonych, cele PACC ewoluowały. Dziś Izba składa się z lokalnych, krajowych i międzynarodowych firm i jest aktywnym uczestnikiem rozwoju stosunków handlowych pomiędzy Polską i USA.

Pozycja Metropolitan Investment zdobyta w Polsce, od blisko roku z sukcesem budowana jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstało pierwsze zagraniczne przedstawicielstwo firmy. Robert Jaś, założyciel spółki w Polsce, jako prezes Metropolitan Investment LLC kierunkuje rozwój firmy za oceanem, która w ciągu kilku miesięcy stała się driverem dużego projektu w obszarze senior housingu. Koncepcja brandu MI Senior Living oraz pierwszy, flagowy dom senioralny w Tequeście na Florydzie realizowane są wspólnie z partnerami o ugruntowanej, silnej pozycji na amerykańskim rynku, którzy w projekcie Metropolitan Investment widzą duży potencjał. Determinacja Metropolitan Investment została również zauważona i doceniona przez PACC.

– To dla nas duże wyróżnienie i jeszcze większa sposobność budowania pozytywnego wizerunku polskiego biznesu w Stanach Zjednoczonych i realnego kreowania go – mówi Robert Jaś, Prezes Zarządu Metropolitan Investment LLC i dodaje – Jesteśmy dumni, że know-how i praktyki biznesowe wypracowane w Polsce są tak wysoko oceniane przez naszych amerykańskich partnerów. Zamierzamy dalej aktywnie promować polski biznes w świecie.

Udostępnij artykuł: