Revolut Business obsługuje już 500 tysięcy kont firmowych, będą nowe usługi dla przedsiębiorców

Z rynku

Revolut obsługuje już pół miliona kont zarejestrowanych przez freelancerów i firmy. Usługa Revolut Business powstała nieco ponad 3 lata temu, w lipcu 2017 roku. W tym czasie Revolut Business pomógł firmom w wielu krajach i branżach uporządkować finanse i uzyskać więcej korzyści z kont firmowych.

Aplikacja Revolut
Fot. Revolut

Revolut obsługuje już pół miliona kont zarejestrowanych przez freelancerów i firmy. Usługa Revolut Business powstała nieco ponad 3 lata temu, w lipcu 2017 roku. W tym czasie Revolut Business pomógł firmom w wielu krajach i branżach uporządkować finanse i uzyskać więcej korzyści z kont firmowych.

.@RevolutApp obsługuje pół miliona kont firmowych, z ofertą biznesową chce wejść do USA i Australii #Revolut

Revolut Business świętuje 500 tysięcy kont firmowych nowym interfejsem i nawigacją w wersji web, nowymi produktami, dodatkowymi funkcjami w aplikacji i trybem ciemnym, dla osób pracujących wieczorem. Obecnie Revolut Business planuje ekspansję usług dla firm do USA i Australii. Celem pozostaje błyskawiczne i łatwe przesyłanie firmowych przelewów między kontynentami.

Revolut Business udostępnił szereg nowych produktów w ciągu ostatnich 6 miesięcy

W ciągu ostatnich 6 miesięcy Revolut Business udostępnił szereg nowych produktów, w tym karty debetowe, błyskawiczne przelewy w euro SEPA Instant, przelewy w rupiach indyjskich (INR), polecenia zapłaty, narzędzie do zarządzania wydatkami służbowymi, otwartą bankowość w postaci dostępu do kont w innych bankach (UK), program Rewards obejmujący zniżki na usługi partnerów np. Quickbooks, Bullet HQ i Clear Books.

Nowy interfejs to ułatwienie dla klientów firmowych w poruszaniu się po wersji web - jej kafelkowy układ w bliższym stopniu odpowiada teraz wersji mobilnej. Dodatkowo, z myślą o osobach pracujących także wieczorem, wprowadzono tryb ciemny, który poprawia czytelność tekstu, zwiększa kontrast i jest mniej wymagający po zmroku dla oczu użytkownika.

Czytaj także: Revolut wchodzi do Japonii >>>

“Naszym celem jest pomóc firmom zaoszczędzić czas i pieniądze - pół miliona firm, które zarejestrowały konta w Revolut Business jest tego dowodem. Chcemy odwdzięczyć się im nową funkcjonalnością usługi w wersji web i mobilnej, otwiera ona drogę do kolejnych ciekawych produktów dla biznesu, która są już w przygotowaniu” - powiedział Nik Storoński,współzałożyciel i CEO Revolut.

“Jesteśmy polskim software housem i z konta Revolut dla firm korzystamy od lipca 2019 roku. Dzięki niedawno wdrożonej funkcji Subskrypcje, łatwiej jest zarządzać opłacanymi usługami, a także weryfikować zaplanowany budżet, z jednego miejsca. Pozwala to na jeszcze łatwiejsze kontrolowanie powtarzalnych wydatków” - powiedział o usłudze Revolut dla firm Aleksander Dytko, Business Development Manager w polskiej firmie RST Software Masters.

Czytaj także: Revolut: nowa funkcja Group Bills ułatwi rozliczenia wspólnych wydatków >>>

“Z Revolut Business korzystamy w Packhelp od września 2018 roku. W nowej wersji apki pojawiły się ostatnio dark mode i tryb automatycznie dostosowujący się do pory dnia. Zmiana zdecydowanie na plus dla osób przyzwyczajonych do pracy wieczorami z ciemnym tłem” - powiedział Konrad Kwiatkowski, CMO w firme Packhelp. 

“W marketingu korzystamy z wielu usług SaaS, które wiążą się z cyklicznymi opłatami. Funkcja śledzenia subskrypcji to ułatwienie podczas kontroli wydatków – wiemy, które usługi kosztują nas najwięcej, możemy łatwo wykryć zduplikowane opłaty i ustawić limit wydatków dla konkretnego dostawcy” - dodaje Kwiatkowski. 

Usługi Revolut Business, nad którymi trwają obecnie prace to: nowe integracje i rozwiązania w obszarze open banking, lokalizacja danych konta na poszczególnych rynkach, narzędzia w zakresie akceptacji płatności, usprawnienia funkcji zarządzania subskrypcjami i wydatkami służbowymi, więcej opcji dla kart firmowych i nowa odsłona funkcji Savings & Rewards.

Źródło: Revolut
Udostępnij artykuł: