Revolut Plus już w Polsce: zwrot za bilety na koncerty, ochrona zakupów i nowe karty

Z rynku

Revolut udostępnił we wtorek w Polsce odświeżoną wersję oferty uzupełnionej o Revolut Plus, nowy plan w niskiej cenie 14,99 zł/miesiąc, chroniący zakupy klienta przed kradzieżą, uszkodzeniem i odmową zwrotu towaru.

Revolut Plus
Fot. Revolut

Revolut udostępnił we wtorek w Polsce odświeżoną wersję oferty uzupełnionej o Revolut Plus, nowy plan w niskiej cenie 14,99 zł/miesiąc, chroniący zakupy klienta przed kradzieżą, uszkodzeniem i odmową zwrotu towaru.

Z ochrony zakupów skorzystają klienci planu Plus - do kwoty 1.000 EUR, planu Premium - do kwoty 2.500 EUR i planu Metal - do kwoty 10.000 EUR, jeśli w rok od transakcji zakupiony przedmiot dozna przypadkowego uszkodzenia lub zostanie skradziony. Posiadacze płatnych planów nie muszą też martwić się o odmowę zwrotu towaru w ciągu 90 dni od daty zakupu, ani zwrotu biletów na wydarzenia i koncerty, z których nie udało się skorzystać - zwrot trafi bezpośrednio na ich konto w Revolut.

Revolut chce chronić kupujących

Klienci Revolut Plus będą mogli, podobnie jak w innych planach, bezpiecznie kupować online za pomocą kart wirtualnych i płacić bezstykowo telefonem dzięki Google Pay i Apple Pay. Choć w dobie pandemii trudno jest planować z dużym wyprzedzeniem, Revolut Plus ma dodać klientom odwagi i pomóc korzystać z życia najpełniej jak to tylko możliwe. 

Czytaj także: Revolut Bank udostępnia w Polsce kredyty i karty kredytowe >>>

Klienci, którzy wybiorą Revolut Plus mogą liczyć na priorytetową pomoc supportu w aplikacji (z uwagi na płatny plan) i osiągać większe korzyści z posiadanych środków - dzięki dostępowi do handlu akcjami, kryptowalutami, towarami, a także, jeśli mają dzieci, uczyć je podstaw codziennych finansów z pomocą aplikacji (dwa konta Junior w planie Plus).

Jak przejść na plan Revolut Plus?

By przejść na plan Revolut Plus, wystarczy klika kliknięć w aplikacji. Więcej informacji o zakresie usług objętych planem Plus znaleźć można na stronie z regulaminem usługi i cennikiem. Ochrona zakupów dostarczana jest we współpracy z partnerami, firmą Qover i towarzystwem ubezpieczeniowym Chubb. Więcej informacji o zakresie ochrony znaleźć można w OWU.

“Cieszymy się z nowej odsłony oferty Revolut w Europie" - powiedział Nik Storoński, CEO i współzałożyciel Revolut.

Nowy plan ma zwiększyć bezpieczeństwo zakupów i chronić klientów przed nieprzyjemną stratą lub wydatkiem.

"Chcemy, by nasi klienci kupowali bezpiecznie ze świadomością, że Revolut chroni ich zakup przed kradzieżą, uszkodzeniem lub nieprzyjazną polityką sprzedażową, w ramach której usługodawca odmawia przyjmowania zwrotów” - dodał.

Nowe elementy naszych płatnych planów i premiera Revolut Plus ma zwiększyć komfort zakupów i chronić portfele klientów przed finansowym uszczerbkiem.

"Otrzymują nie tylko nowy, tani plan z ochroną zakupów, ale także dostęp do funkcji dostępnych wyłącznie w planach płatnych. Liczymy, że Plus trafi w gusta naszych klientów” - powiedział Felix Jamestin, szef produktów Premium w Revolut.

Czytaj także: Revolut Business uruchamia usługi akceptacji płatności, konkurencja dla PayU, eService i Przelewy24?

Klienci Plus będą mogli korzystać ze wszelkich dotychczasowych funkcji, jak analiza wydatków, narzędzia do budżetowania, Revolut Junior oraz szeregu innych usług, które pomagają wyciągnąć więcej korzyści na co dzień z posiadanych pieniędzy.

Źródło: Revolut
Udostępnij artykuł: