Revolut pomaga zarządzać subskrypcjami, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty

Z rynku

Revolut udostępnił funkcjonalność, która zwiększa kontrolę konsumenta nad posiadanymi subskrypcjami, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Revolut
Fot. Revolut

Revolut udostępnił funkcjonalność, która zwiększa kontrolę konsumenta nad posiadanymi subskrypcjami, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Dzięki nowej funkcji do zarządzania subskrypcjami, klienci @RevolutApp będą mogli monitorować ile pieniędzy wydają na cykliczne wydatki w zależności od usługi i usługodawcy #Revolut

Dzięki nowej funkcji do zarządzania subskrypcjami, klienci Revolut będą mogli monitorować, ile pieniędzy wydają na cykliczne wydatki w zależności od usługi i usługodawcy. W sytuacji wykrycia niechcianej usługi, będą mogli zatrzymać płatności jednym kliknięciem, bez potrzeby wizyty na stronie usługodawcy.  

Lepsza kontrola nad wydatkami

Podgląd na posiadane subskrypcje z jednego miejsca w telefonie to lepsza kontrola nad wydatkami - łatwość namierzenia usług, których użytkownik już nie potrzebuje, zablokowania ich jednym kliknięciem i ograniczenia zbędnych kosztów. Jeśli klient zmieni zdanie, zawsze może je odblokować, również jednym kliknięciem.

Przypomnienie o subskrypcjach wraz z nadchodzącym terminem zapłaty

Klienci Revolut będą otrzymywać przypomnienie o subskrypcjach wraz z nadchodzącym terminem zapłaty, co da możliwość szybkiej decyzji i reakcji w celu ograniczenia wydatków. Otrzymają też powiadomienie, gdy na koncie brakuje środków na opłacenie subskrypcji, co zapewni czas niezbędny na doładowanie konta lub zablokowanie niechcianej płatności.

Czytaj także: Revolut: nowa funkcja Group Bills ułatwi rozliczenia wspólnych wydatków >>>

Revolut udostępnił w ostatnim czasie szereg narzędzi zwiększających transparentność domowego budżetu i kontrolę klienta nad kosztami. W niedalekiej przyszłości firma chce oddać w ręce klientów kolejne rozwiązania z zakresu open bankingu, analityki wydatków i budżetowania - wśród nich, funkcję do zatrzymywania bezpłatnych subskrypcji próbnych po okresie ich wygaśnięcia. Cel to zapewnienie klientom większej kontroli i czasu na decyzję, czy chcą przejść na okres płatnej subskrypcji, czy zakończyć ją z końcem darmowego okresu próbnego i zablokować opłatę.   

Źródło: Revolut
Udostępnij artykuł: