Revolut udostępnił nową wersję aplikacji, jakie udogodnienia czekają na użytkowników?

Z rynku

Revolut udostępnił wersję 8.0 aplikacji, która ma poprawić wrażenia użytkowe i dać klientom możliwość customizacji listy produktów widocznych na ekranie. Celem jest także umożliwienie łatwej nawigacji i dostępu do coraz większej liczby produktów i usług.

Revolut hub
Fot. Revolut

Revolut udostępnił wersję 8.0 aplikacji, która ma poprawić wrażenia użytkowe i dać klientom możliwość customizacji listy produktów widocznych na ekranie. Celem jest także umożliwienie łatwej nawigacji i dostępu do coraz większej liczby produktów i usług.

Dostęp do wszystkich produktów w nowej zakładce Centrum (Hub)

Centrum (Hub) to kluczowa zmiana w nowej wersji aplikacji. Grupuje ona na jednej stronie, w formie kolorowych kafelków, wszystkie produkty Revolut i pozwala wyszukać ulubione usługi przewijając ekran. Dla łatwiejszej identyfikacji są one uporządkowane według znanych już klientowi kategorii. W ten sposób, wystarczy, że klienci dotkną kafelka z produktem, który ich interesuje i podążą za dalszymi wskazówkami.

Ekran główny da się uporządkować według własnego uznania

Klienci mogą teraz customizować wygląd aplikacji usuwając z ekranu głównego produkty, z których na co dzień nie korzystają. W ich miejsce mogą dodawać ulubione produkty, które chcą widzieć zawsze po otwarciu aplikacji, przenosząc je z Centrum (Hub) na ekran główny. W jaki sposób? Przez dotknięcie kafelka symbolizującego dany produkt i ikonki trzech kropeczek w jego prawym górnym roku.   

Inteligentna wyszukiwarka z autosugestią dla łatwiejszego dostępu do finansów osobistych

Nowy layout aplikacji Revolut ma poprawić dostępność i łatwość nawigacji. Pomóc ma w tym inteligentna wyszukiwarka na górze każdego z ekranów, by można było przenieść się w dowolne miejsce w apce. Gdy tylko klient zaczyna wpisywać hasło w wyszukiwarkę pojawią się autosugestie, powiązane tematycznie lub ostatnio wyszukiwane, by dodatkowo przyspieszyć proces.

Czytaj także: Revolut: liczba Polaków kupujących bitcoin przez aplikację podwoiła się w I kwartale >>>

“Nowa wersja aplikacji zapewni naszym klientom możliwość interakcji i szybkiego dostępu do ulubionych funkcji. Ulepszony interfejs to efekt analizy sugestii przesłanych przez klientów w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Mam nadzieję, że nowy design da im większą kontrolę nad apką i codziennymi finansami” - powiedział Ivan Vazhnov, szef zespołu Android wRevolut.

Od założenia w roku 2015, Revolut rozwinął ofertę produktów wykraczającą daleko poza wymianę walut, dodając kolejne usługi takie jak, Revolut Junior, Kryptowaluty, Towary, Sejfy, Rewards i wiele innych. Dzięki kontom prywatnym i firmowym Revolut pomaga uporządkować sprawy finansowe, zapewniając większą kontrolę, obniżając koszty, przyspieszając płatności i łącząc ludzi na całym świecie. Stał się jedną z największych społeczności Fintech liczącą ponad 15 milionów klientów.

Źródło: Revolut
Udostępnij artykuł: