RICS wzmacnia skład europejskiego zarządu

Kadry

RICS mianował trzech nowych członków europejskiego zarządu. Wspólnie z pozostałymi siedmioma będą odpowiadać za rozwój i umacnianie standardów etycznych i zawodowych RICS w Europie, reprezentując dyplomowanych rzeczoznawców i aktywnie angażując się we współpracę z europejskimi i regionalnymi rządami i liderami branży nieruchomości w 2015 roku.

Każdy z nowo powołanych członków zarządu odpowiedzialny będzie za określony obszar specjalizacji w wybranym regionie Europy. Czerpiąc ze swojego szerokiego doświadczenia i wiedzy wspierać będą dalszy rozwój i profesjonalizację europejskiego rynku w zgodzie z globalnymi celami RICS.

“Jako regionalny zarząd RICS chcielibyśmy bardziej angażować się w to, co dzieje się na lokalnych rynkach i w krajach, w których mamy członków, dzieląc się naszą radą i doświadczeniem. W tym celu wskazaliśmy osoby, które będą odpowiedzialne za poszczególne rynki, opierając wybór na obszarze ich specjalizacji i zainteresowaniach. Każdego roku będą one uczestniczyć w co najmniej jednym spotkaniu krajowych zarządów RICS, aby wzmocnić nasze wzajemne relacje i aby lepiej połączyć wspólne interesy”.

Jörn Stobbe FRICS, Prezes RICS w Europie

RICS Europe liczy ponad 6 tys. profesjonalistów służących ekspercką radą w obszarze gruntów, własności, budownictwa i środowiska. Jako niezależna organizacja RICS Europe działa w interesie publicznym, czuwając na straży przestrzegania najwyższych zawodowych standardów i kompetencji oraz integralności reprezentowanych zawodów pośród swoich członków, dostarczając bezstronnego i profesjonalnego wsparcia w zakresie kluczowych dla biznesu i społeczeństwa kwestii.

“Współpraca z zarządem europejskim RICS jest jak posiadanie dużego brata, który chroni i prowadzi na drodze rozwoju. Jego zasoby ludzkie i doświadczenie są dla nas niezwykle cenne, podobnie jak pomoc, którą otrzymujemy od poszczególnych członków. Zarówno ja, jak i moje koleżanki i koledzy z zarządu RICS w Polsce, zostaliśmy niezwykle ciepło i serdecznie przez nich przyjęci i nie możemy się doczekać, aby odwzajemnić te uczucia podczas wizyty w Warszawie w 2015 roku Maartena Vermeulena, przedstawiciela zarządu europejskiego RICS odpowiedzialnego za Polskę i nasz region,”.

Ian Scattergood, Prezes RICS w Polsce

Pełen skład europejskiego zarządu RICS:

  • Jörn Stobbe FRICS (Rreef Management, Frankfurt nad Menem, Niemcy) – Prezes
  • Paul Bennison FRICS (GLL Real Estate Partners, Monachium, Niemcy)
  • Bruno Cohen MRICS (Patrizia Immobilien AG, Paryż, Francja)
  • Eduardo Fernandez-Cuesta MRICS (Madryd, Hiszpania)
  • Hanna Kaleva FRICS (KTI Property Information ltd., Piispanristi, Finlandia)
  • Tina Paillet MRICS (Generali Immobiliare, Paryż, Francja)
  • Josiane Richardson MRICS (Richardsons Chartered Surveyors, Gibraltar)
  • Michael Smithing FRICS (Colliers International, Budapeszt, Węgry)
  • Timo Tschammler FRICS (Jones Lang LaSalle GmbH, Frankfurt nad Menem, Niemcy)
  • Maarten Vermeulen FRICS (Regionalny Dyrektor Zarządzający, Europa, Rosja i CIS; Bruksela, Belgia)

Źródło: RICS

Udostępnij artykuł: