Robert De Niro otworzy hotel w Warszawie. Wartość projektu to 100 mln zł

Bez krawata

Robert De Niro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą w Warszawie Hotel Nobu na początku 2020 r. roku, podano w komunikacie. Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany.

Robert De Niro
By Angela George, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=24753938

Robert De Niro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą w Warszawie Hotel Nobu na początku 2020 r. roku, podano w komunikacie. Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany.

#RobertDeNiro oraz jego wspólnicy - producent filmowy Meir Teper i ceniony szef kuchni Nobu Matsuhisa - otworzą hotel na początku 2020 r. roku #Nobu #Warszawa

"Początek 2019 roku i najnowszy hotel w Europie, to jednocześnie rozpoczęcie ekscytującej współpracy z naszymi partnerami. Z dumą włączamy Nobu Hotel Warsaw do coraz większej rodziny Hoteli i Restauracji Nobu. W naszym portfolio mamy już 17 hoteli, co jest zgodne ze strategią kreowania własnej, wyjątkowej oferty. Jednocześnie pozostajemy wierni naszej marce i lojalni wobec wszystkich klientów Nobu" - powiedział prezes Nobu Hotels Trevor Horwell, cytowany w komunikacie.

Jak będzie wyglądać hotel?

Jedyny Hotel Nobu w naszej części Europy zastąpi dotychczasowy Hotel Rialto, który jest właśnie rozbudowywany. Obiekt zaoferuje 120 pokoi, przestrzenne sale dedykowane eventom i wydarzeniom biznesowym, strefę fitness oraz cieszącą się uznaniem, markową Restaurację Nobu. Wartość projektu wynosi 100 mln zł. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment, podano także.

"Nobu to światowa marka, która sławę zyskała dzięki pasji swoich założycieli, wyjątkowej obsłudze i doskonałej kuchni. W połączeniu z polską otwartością i energią, stworzymy ekscytujące i niezwykłe miejsce, które zawojuje serca odwiedzających je gości. Szczególnie cieszy nas, że naszym klientom będziemy mogli zaoferować najsłynniejsze dania mistrza Nobu Matsuhisy, serwowane w restauracjach Nobu na całym świecie i od lat będące synonimem najwyższej jakości kuchni azjatyckiej" - powiedziała prezes Tacit Investment Karolina Kaim.

Pierwsi goście skorzystają z hotelu w 2020 r.

"Pierwsi goście Restauracji i Hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już na początku 2020 roku" - podsumowano w komunikacie.

Tacit Investment jest inwestorem na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Polsce - apartamentowca Cosmopolitan Twarda 4, rezydencji Park Lane przy Łazienkach Królewskich. Inne inwestycje to stołeczny Hotel Rialto, niepubliczne liceum Akademeia High School, czy powstający we Wrocławiu pięciogwiazdkowy hotel The Bridge.Nobu Hospitality to firma założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera, prowadzi działalność na pięciu kontynentach i jest obecna w największych stolicach.

Źródło: ISBnews

Udostępnij artykuł: