Rodzina na gotowym. Nowy program sprzedaży na osiedlu Alpha

Finanse i gospodarka

RED Real Estate Development wprowadził na osiedlu Alpha w warszawskich Skoroszach autorski program - Rodzina na gotowym - w ramach którego w cenie zakupu sprzedaje mieszkania wykończone pod klucz.

RED Real Estate Development wprowadził na osiedlu Alpha w warszawskich Skoroszach autorski program - Rodzina na gotowym - w ramach którego w cenie zakupu sprzedaje mieszkania wykończone pod klucz.

- Klienci oczekują teraz wysokiej jakości wykonania, dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej ceny, ale szukają także gotowych do zamieszkania lokali. Dlatego wprowadziliśmy nowy standard oferowanych mieszkań. Osoby decydujące się na zakup nieruchomości w naszym warszawskim osiedlu przy ulicy Skoroszewskiej dostają bezpłatnie wybrane przez siebie wykończenie w ramach ceny za mieszkanie - tłumaczy Teresa Witkowska, dyrektor sprzedaży w Red Real Estate Development. - Firmy konkurencyjne budujące w tym rejonie miasta oferują mieszkania w podobnej cenie w stanie deweloperskim, a my proponujemy takie z wykończeniem - dodaje.   

Na osiedlu Alpha mieszkania wykończone pod klucz można kupić w cenie już od 6490 zł za metr. W tej kwocie deweloper wykonuje już całość wykończenia, a wszystko może zostać objęte kredytowaniem. W ramach programu można kupić lokale o powierzchni od 48 mkw. W przypadku większych mieszkań, w których są np. dwie łazienki oferta przygotowywana jest dla każdego lokalu indywidualnie. 

Dzięki nowemu standardowi sprzedaży w Red Real Estate Development i oferowaniu kompleksowo wykończonych mieszkań kupujący mogą zaoszczędzić nie tylko sporo czasu, ale i pieniędzy. Takie rozwiązanie pozwala dodatkowo zyskać oszczędności poprzez wyeliminowanie czynszu za wynajem mieszkania podczas oczekiwania na zakończenie prac budowlanych, których nie trzeba przeprowadzać indywidualnie. Tym samym odpada konieczność nadzorowania ekip i czasochłonnego poszukiwania poszczególnych materiałów budowlanych. Wystarczy zajrzeć do przygotowanego katalogu i wybrać odpowiednie elementy wykończenia.

W cenie zakupu mieszkania deweloper zapewnia podłogi we wszystkich pomieszczeniach, parapety, malowanie ścian, glazurę i terakotę oraz armaturę w łazience, drzwi wewnętrzne z portalami oraz pas glazury na ścianie w kuchni. W ramach programu oferuje też bezpłatne konsultacje z architektem.

Co istotne, na osiedlu Alpha klucze do mieszkań, które powstają w trzeciej już fazie tej inwestycji być może będą przekazywane właścicielom jeszcze w pierwszej połowie tego roku. To wcześniej, niż zakładał harmonogram. W tej chwili w budynkach trwają prace wykończeniowe klatek schodowych. Wszystkich zainteresowanych zakupem inwestor zaprasza do obejrzenia 86 metrowego mieszkania pokazowego, w którym można przyjrzeć się jakości wykończenia oferowanego w programie Rodzina na gotowym.

Inwestycja przyciąga klasyczną elegancją budynków, ale także ich otoczeniem z wypełnionymi zielenią parkową patiami, pergolami, altankami, strumykami, oczkami wodnymi i placem zabaw. Zaletą osiedla jest też lokalizacja - 200 m od Alei Jerozolimskich i znajdującą się w pobliżu stacją SKM. Ruch samochodowy w tym rejonie Alei Jerozolimskich, odciąży niebawem fragment powstającej obwodnicy Al. Jerozolimskie - Łopuszańska. Poza tym tuż przy osiedlu planowane jest powstanie przystanku autobusowego.

Na terenie osiedla Alpha działa już przychodnia lekarska, gabinet stomatologiczny, szkoła tańca, plac zabaw oraz placówka dziennej opieki nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat. Tuż obok znajduje się Centrum Handlowe Skorosze i Leroy Merlin.

Źródło: RED Real Estate Development

Udostępnij artykuł: