Rodzina na gotowym w osiedlu Red Park

Polecamy

W swojej poznańskiej inwestycji RED Real Estate Development wprowadził autorski program - Rodzina na gotowym - w którym oferuje wykończenie w cenie mieszkań.

Na osiedlu Red Park, które powstaje w pobliżu Lasku Dębińskiego w Poznaniu można teraz kupić mieszkanie z wykończeniem pod klucz w cenie od 5850 zł/mkw. Deweloper objął promocją mieszkania o powierzchni od 30 do 54 mkw.

Osoby, które chcą zamieszkać w inwestycji przy ul. 28 Czerwca 1956 r. mogą wybierać jedną z dwóch wersji wykończenia, które można obejrzeć w mieszkaniach pokazowych.   

Kompleksowe wykończenie, które klienci dostają w ramach ceny za mieszkanie obejmuje m.in.: wykonanie wszystkich podłóg, parapetów, malowanie ścian, położenie glazury i terakoty w łazience i pasa glazury na ścianie w kuchni, instalację armatury w łazience oraz montaż drzwi wewnętrznych. Mieszkania jednopokojowe zostaną wyposażone dodatkowo w meble kuchenne. W programie przewidziane są też bezpłatne konsultacje z architektem.

Dzięki nowej ofercie nabywcy mogą sporo zaoszczędzić. Mieszkania bez wykończenia dostępne są w tej inwestycji w cenie od 5417 zł/mkw., tj. niewiele ponad 400 zł/mkw. taniej. W takiej kwocie trudno byłoby wykonać prace wykończeniowe indywidualnie, nie licząc już czasu i wysiłku poświęconego na nadzór ekipy remontowej i poszukiwanie poszczególnych materiałów budowlanych. 

130521.rodzina.na.gotowym.01.150x159W pierwszym etapie budowy osiedla Red Park powstaje 130 mieszkań. Oddanie kluczy do lokali inwestor planuje najpóźniej do końca września bieżącego roku. W tym terminie zostaną przekazane również mieszkania wykończone nabywane w ramach programu Rodzina na gotowym. Możliwe także, że nastąpi to wcześniej niż zakłada harmonogram. Obecnie w budynku powoli dobiegają końca prace nad elewacją i prowadzone są już roboty wykończeniowe.

Położenie osiedla tuż obok Lasku Dębińskiego – naturalnej oazy parkowej porośniętej starodrzewiem oraz powstającej na sąsiedniej parceli – Galerii Dębiec gwarantuje przyszłym mieszkańcom wygodę zamieszkania. Powstające centrum handlowe o powierzchni handlowej ok. 9750 mkw. z parkingiem z 358 krytymi miejscami postojowymi mieścić będzie około 50 sklepów i butików oraz punktów usługowych. Głównym operatorem spożywczym będzie w nim market Biedronka.

Więcej informacji na www.redpark.pl, www.red-development.pl

Źródło: RED Real Estate Development

Udostępnij artykuł: