Rower zamiast samochodu służbowego i karty do klubu fitness?

ESG / Firma

Kross, największy w Polsce producent rowerów i jego nowa spółka Kross Rental uruchomili program wynajmu długoterminowego dla firm, podała spółka.

rower, rowerzysta
Fot. stock.adobe.com / Halfpoint

Kross, największy w Polsce producent rowerów i jego nowa spółka Kross Rental uruchomili program wynajmu długoterminowego dla firm, podała spółka.

Pracodawcy będą mogli skorzystać z nowego programu w opcji abonamentowej. Czas trwania umów wyniesie 12, 24 lub 36 miesięcy #COVID19 #DojazdDoPracy #Rowery @KROSSbikes

‒ Nasz program skierowany jest do właścicieli firm, którzy chcą, aby ich pracownicy w sprawny, zdrowy i przede wszystkim bezpieczny sposób docierali do miejsca pracy.

To doskonałe połączenie aktywności fizycznej i oszczędności czasu, bowiem w mieście droga door to door, często zajmuje tyle samo czasu, co dojazd samochodem i poszukiwanie wolnego miejsca parkingowego ‒ powiedział prezes Kross Rental Tomasz Kurzątowski, cytowany w komunikacie.

Zobacz więcej najnowszych wiadomości o wpływie koronawirusa na gospodarkę >>>

Pracownicy-rowerzyści

Program Kross Rental, zamiast siłowni czy klubów fitness, będzie mógł być jednym z elementów systemu bonusów stosowanych przez firmy dla swoich pracowników.

Pracodawcy będą mogli skorzystać z nowego programu w opcji abonamentowej. Czas trwania umów wyniesie 12, 24 lub 36 miesięcy.

Usługa będzie wspierana przez profesjonalny serwis lub assistance, zapewnione przez operatora, wyjaśnia spółka.

Rowery do wyboru

‒ Pracownicy firm, które przystąpią do programu będą mogli wybrać rower z naszej bardzo bogatej oferty. Mogą to być zarówno rowery elektryczne, jak również tradycyjne, nowoczesne i lekkie jednoślady miejskie i trekkingowe.

Realizując ten program, odpowiadamy na bardzo duże zainteresowanie rowerami w tym sezonie ‒ dodał prezes Kross Zbigniew Sosnowski.

Bądź na bieżąco - zapisz się na nasz newsletter >>>

Nowy program będzie działać w wersji online. Pracodawcy, którzy chcą do niego dołączyć, mogą wysłać zgłoszenie przez stronę internetową i z pomocą konsultanta, dokonać wyboru najlepszej dla nich opcji.

Kross Rental dostarczy rowery do siedziby firmy, a jej pracownicy będą mogli codziennie cieszyć się bezpieczną i aktywną podróżą do pracy, zakończono w informacji.

Kross jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Firma powstała w 1990 roku, a w jej portfolio znajdują się rowery elektryczne, rekreacyjne oraz wyczynowe, przeznaczone do kolarstwa górskiego, a także marka Le Grand, skupiająca rowery miejskie. Rowery marki powstają w fabryce w Przasnyszu.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: