Rozmowa z Karolem Słomińskim: O korzyściach płynących z wykorzystania systemu NCR APTRA OptiCash

Multimedia

Karol Słomiński - Specjalista ds. zarządzania gotówką w Firmie NCR Polska

Karol Słomiński - Specjalista ds. zarządzania gotówką w Firmie NCR Polska

Karol Słomiński: W tym roku po raz drugi firma NCR ma przyjemność brać udział w Kongresie Obrotu Gotówki. Jest nam bardzo miło przedstawić państwu nasz produkt do zarządzania gotówką. Jest to system APTRA OptiCash dedykowany dla instytucji finansowych oraz firm zajmujących się obsługą gotówki.

Celem systemu jest optymalizacja dostaw do sieci bankomatów oraz punktów obrotu gotówki, takich jak oddziały lub też skarbce i inne miejsca gdzie gotówka jest przechowywana.

Gotówka kosztuje. Jest to jeden ze składników kosztowych jeśli chodzi o obrót gotówki w systemie. Sysem APTRA OptiCash ma na celu zredukowanie poziomu gotówki, która znajduje się w obrocie, a przez to dostarczenie oszczędności w postaci mniejszych stanów gotówkowych, mniejszego ryzyka, mniejszej ilości wizyt w punktach przechowywania gotówki oraz zmniejszenia zaangażowania zasobów ludzkich w cały proces.

System APTRA OptiCash jest znay na całym świecie. Został wdrożony w ponad 20 bankach na całym świecie. Zachęcam do kontaktu z przedstawicielem firmy NCR oraz do użytkowania naszego systemu.   

Relacja video dostępna tutaj

aleBank.pl

Udostępnij artykuł: