Rozwijamy się razem z polskimi bankami

BANK 2016/12

Z Adamem Góralem, prezesem zarządu Asseco Poland S.A., rozmawiał Stanisław Brzeg-Wieluński.

Obchodzimy w tym roku 25-lecie Związku Banków Polskich.  Jak współpraca z polskimi bankami wpłynęła na rozwój Asseco Poland S.A.?
– Chciałbym skorzystać z okazji i kolejny raz podziękować za współpracę środowisku bankowców, bo naszym wielkim szczęściem było to, że zaczęliśmy rozwój firmy właśnie od banków. Ich rozwój w naszym kraju jest ogromnym sukcesem i warto podkreślić w tym udział ZBP, który pełni kapitalną rolę, integrując całe środowisko. Prawda zaś jest taka, że środowisku bankowemu, jako obywatele i państwo, zawdzięczamy znacznie więcej, niż ono samo o tym wie. Dla Asseco bankowość to sektor gospodarki numer jeden, ponieważ to od niego rozpoczęła się historia naszej firmy.

Jakie były początki ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: