Rusza kampania telewizyjna Meritum Banku pod hasłem „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej”

Bankowość

Meritum Bank rozpoczyna telewizyjną kampanię reklamującą kredyty gotówkowe. Głównym przekazem kampanii jest szybka wstępna decyzja kredytowa. Bank gwarantuje podjęcie wstępnej decyzji w 5 minut oraz wypłacenie rekompensaty tym klientom, którzy na odpowiedź pozytywną czekali dłużej.

Na potrzeby kampanii powstał 15-sekundowy spot reklamowy zatytułowany „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej”, który będzie emitowany od 9 maja do 5 czerwca br. w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (TVP1, TVP2, TVN, Polsat) oraz w kanałach tematycznych. Za kreację i produkcję spotu reklamowego odpowiadała agencja reklamowa Albert LumberJacker, zaś za zakup mediów ZenithOptimedia Group.

W kampanii podkreślamy dwa elementy: po pierwsze, że wszystkie działania Meritum Banku koncentrują się wokół klienta, po drugie, że dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii obsługujemy klientów bardzo sprawnie i szybko – mówi Piotr Machel, dyrektor biura promocji Meritum Banku. – Akcja spotu reklamowego zwraca uwagę na szybkość tak skomplikowanego procesu, jakim jest analiza wniosku kredytowego, która wymaga błyskawicznej wymiany informacji wewnątrz Banku i sprawnego korzystania z dostępnych narzędzi informatycznych – dodaje.

Bank zapewnia, że od momentu wypełnienia wniosku w placówce z logo Meritum i wysłania go elektronicznie do centrali potrzebuje maksymalnie 5 minut na podjęcie wstępnej decyzji kredytowej. Jeśli będzie ona pozytywna, ale zostanie podjęta w dłuższym czasie, na przykład w szóstej minucie, klient otrzyma 100 zł rekompensaty za oczekiwanie.

Meritum udziela kredytów gotówkowych o wartości od 1 tysiąca do 200 tysięcy zł. W zależności od potrzeb i wysokości rat, jakie chce miesięcznie spłacać klient, Bank może rozłożyć kredyt na maksymalnie 120 miesięcy.

130512.kampania.meritum.banku.02.600x337

Promocja pod nazwą „Gwarancja szybkiej decyzji kredytowej” dotyczy również kredytów konsolidacyjnych i obowiązuje do 28 czerwca 2013 r. Mogą z niej skorzystać klienci wnioskujący o kredyt w placówkach Meritum Banku.

Źródło: Meritum Bank

Udostępnij artykuł: