Rusza konkurs Banku SMART „Aktywni i Bezpieczni”

Bankowość

Dzisiaj, 8 października 2014r., Bank SMART inicjuje konkurs "Aktywni i Bezpieczni". To drugi etap akcji "Świeć przykładem z Bankiem SMART", skierowany do naszych klientów posiadających koszulki odblaskowe z logiem Banku SMART! Rywalizacja w konkursie prowadzona będzie w dwóch kategoriach: "Najciekawsze Zdjęcie" oraz "Unikalny Komentarz". Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody pieniężne w postaci wpłaty na konto laureata w Banku SMART.

Aby wziąć udział w konkursie w kategorii “Najciekawsze zdjęcie” należy:

  1. Posiadać przynajmniej jeden z rachunków: SMART Konto lub/i SMART Biznes Konto;
  2. Umieścić na profilu Banku SMART, prowadzonym w serwisie Facebook, zdjęcie obrazujące miejsce lub sytuację, w której główną rolę odegrała otrzymana od Banku SMART koszulka odblaskowa z logo Banku;
  3. Przesłać formularz zgłoszeniowy, będący załącznikiem do Regulaminu konkursu;
  4. W okresie trwania Konkursu przynajmniej raz, przy pomocy aplikacji mobilnej, zalogować się do serwisu transakcyjnego Banku SMART.

Trzy fotografie, które zbiorą najwięcej komentarzy unikalnych użytkowników Facebooka, zostaną uhonorowane nagrodami w wysokości 500zł każda. Ponadto wśród komentarzy zostanie wybranych pięć najciekawszych, a ich autorzy otrzymają nagrody wysokości 100zł.

Źródło: FM Bank PBP S.A.

 

Udostępnij artykuł: