Rusza Złoty Bankier 2012 – internauci po raz kolejny wybiorą najlepsze produkty bankowe

Finanse i gospodarka

Już 14 stycznia rozpocznie się głosowanie w plebiscycie Złoty Bankier 2012. Internauci będą wybierali najlepsze produkty i usługi bankowe w ośmiu kategoriach i tym samym zyskają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Plebiscyt organizują operator płatności internetowych PayU i serwis finansowy Bankier.pl.

Już 14 stycznia rozpocznie się głosowanie w plebiscycie Złoty Bankier 2012. Internauci będą wybierali najlepsze produkty i usługi bankowe w ośmiu kategoriach i tym samym zyskają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Plebiscyt organizują operator płatności internetowych PayU i serwis finansowy Bankier.pl.

Głosowanie w plebiscycie Złoty Bankier odbywa się po raz czwarty i tradycyjnie klienci banków wybierają swoje ulubione rozwiązania finansowe w kategoriach dedykowanych firmom oraz odbiorcom indywidualnym. Bank, który zdobędzie najwięcej głosów w danej kategorii, otrzyma statuetkę Złoty Bankier 2012, a ten, który zbierze najwięcej głosów łącznie, uzyska także tytuł Złotego Bank 2012.

- Złoty Bankier to niepowtarzalna okazja by ocenić środowisko, z którym każdy z nas obcuje na co dzień, a które tylko z pozoru jest nieprzystępne. Banki coraz większą uwagę zwracają na opinie oraz potrzeby swoich klientów i między innymi na ich podstawie tworzą strategie rozwoju produktów - mówi Wojciech Czajkowski, Dyrektor Zarządzający PayU SA. - Obecnie podstawą usług finansowych jest bankowość internetowa, dlatego najważniejszy głos w plebiscycie oddajemy internautom - dodaje.

W rozpoczynającym się 14 stycznia głosowaniu internetowym będzie można wybrać najlepsze produkty bankowości indywidualnej w sześciu kategoriach:

  • najlepsze konto osobiste dla internauty,
  • najlepsza karta kredytowa,
  • najlepszy kredyt gotówkowy,
  • najlepszy kredyt hipoteczny,
  • najlepszy kredyt samochodowy,
  • najlepsza bankowość mobilna.

Najlepsze produkty finansowe w dwóch kategoriach wybiorą również przedsiębiorcy:

  • najlepsze konto firmowe dla przedsiębiorcy internetowego,
  • najlepszy kredyt dla firm.

Oprócz kategorii głównych, w każdej edycji plebiscytu przyznawane są wyróżnienia specjalne. Wyboru laureatów w kategoriach Najbardziej innowacyjny produkt 2012 oraz Osobowość roku 2012 dokonuje Kapituła konkursowa złożona z ekspertów w dziedzinie finansów i bankowości.

- Tytuł Osobowość roku przyznawany jest wizjonerom bankowości w minionym roku. Na postawie nominacji ekspertów i współpracowników Bankier.pl wyłonieni zostaną finaliści konkursu, a następnie Kapituła plebiscytu  wybierze zwycięzcę. Przyznanie nagrody jest z docenieniem postawy laureata mogącej stanowić wzór biznesowy i społeczny dla całej branży - mówi dr Bogusław Półtorak, redaktor naczelny serwisu Bankier.pl.

Głosując w plebiscycie, klienci mogą wyrazić swoje uznanie dla działań banków. - Klienci nagradzają przede wszystkim te banki, które na serio traktują ich potrzeby.

W sieci internetowej każdy głos się liczy. Warto więc oddać głos na wagę Złotego Bankiera  - mówi dr Bogusław Półtorak.

Głosowanie internautów na stronie www.zlotybankier.pl potrwa od 14 stycznia do 4 lutego. Wszyscy, którzy wezmą w nim udział będą mieli szansę na wygranie ciekawych nagród, m.in. iPad’a, iPhone’a, gadżetów elektronicznych oraz książek.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 21 lutego w Warszawie. Imprezę poprowadzi Artur Andrus, a gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Markowska. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier TV.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.zlotybankier.pl.

Udostępnij artykuł: