Ruszyła internetowa wyszukiwarka kredytów hipotecznych Expandera

Finanse i gospodarka

Expander wyszedł naprzeciw potrzebom klientów i udostępnił darmowe narzędzie, które umożliwia wyszukanie i porównanie aktualnych ofert kredytów hipotecznych w Internecie. Ponadto klienci mogą również sprawdzić swoją zdolność kredytową i zasięgnąć porady profesjonalnego doradcy finansowego.

Expander wyszedł naprzeciw potrzebom klientów i udostępnił darmowe narzędzie, które umożliwia wyszukanie i porównanie aktualnych ofert kredytów hipotecznych w Internecie. Ponadto klienci mogą również sprawdzić swoją zdolność kredytową i zasięgnąć porady profesjonalnego doradcy finansowego.

Prawie 250 ofert banków w jednym miejscu

Możliwość wyszukiwania, zestawiania ze sobą i porównywania najlepszych spośród prawie 250-ciu aktualnych ofert kredytów hipotecznych to funkcjonalności, które właśnie udostępnił Expander. Narzędzie jest dostępne pod adresem www.wyszukiwarka-expander.pl. Jego funkcje wybiegają poza właściwości porównywarek, które są już dostępne w sieci. Aplikacja Expandera umożliwia bowiem szczegółowe sortowanie ofert i dopasowywanie ich do indywidualnej sytuacji klienta według wielu parametrów takich jak powierzchnia mieszkania, jego wartość oraz kwota kredytu, a także dochody i obciążenia, które m.in. pozwalają określić zdolność kredytową klienta.

- Nasze narzędzie pozwala bezpłatnie i bez konieczności wychodzenia z domu sprawdzić nie tylko potencjalne koszty kredytu, ale przede wszystkim odnaleźć najlepszą dla siebie ofertę uwzględniając wiele różnych parametrów. Ponadto klient może również wstępnie oszacować swoją zdolność kredytową. Naszą wyszukiwarkę poza rozbudowanymi możliwościami zestawiania ze sobą ofert, wyróżnia możliwość otrzymania dodatkowych informacji o kredycie od profesjonalnego i niezależnego doradcy finansowego, który wyjaśni ewentualne niejasności, skompletuje potrzebne dokumenty i poprowadzi przez proces uzyskania kredytu. Aby uzyskać informacje nie wymagamy podawania danych osobowych, dzięki czemu każdy internauta może bez przeszkód korzystać z naszej wyszukiwarki - mówi Bartosz Niewiadomski, Wiceprezes Zarządu firmy Expander.

Expander mocniej zaistnieje w Internecie

Obecnie zaprezentowana wersja wyszukiwarki będzie rozbudowana o kolejne funkcjonalności. Narzędzie jest na bieżąco aktualizowane zgodnie z ofertami banków. - Uruchomienie wyszukiwarki on-line jest kontynuacją aktywnej komunikacji Expandera z klientami przyzwyczajonymi do korzystania z różnych usług w Internecie. Jest to nasz kolejny projekt internetowy po wprowadzeniu możliwości zakupu ubezpieczeń on-line. Zdajemy sobie sprawę z tego, że liczba osób korzystających z bankowości internetowej czy dokonujących zakupów w sieci stale rośnie. Klienci często zanim wybiorą się do doradcy finansowego lubią samodzielnie sprawdzić dostępne oferty w Internecie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i udostępnić im narzędzie, które zbierze potrzebne informacje w jednym miejscu i ułatwi kontakt z doradcą. W przyszłości nadal planujemy wdrażać innowacyjne rozwiązania kierowane do internautów - podsumowuje Bartosz Niewiadomski z firmy Expander.

Udostępnij artykuł: