Ruszyła kampania reklamowa karty kredytowej Citi Simplicity

Bankowość

W poniedziałek, 28 września ruszyła kampania reklamowa karty kredytowej Citi Simplicity. Kampania ma na celu podkreślenie prostoty produktu, jasnych zasad i wygody zarządzania własnymi finansami dzięki posiadaniu w portfelu Citi Simplicity. Wśród zaprezentowanych funkcjonalności karty znalazły się: brak opłaty rocznej, bezpłatne powiadomienia SMS oraz oferta kredytu spłacanego w ratach w ramach limitu  karty "10.000 zł za 20 zł miesięcznie". Spot kampanii można obejrzeć pod linkiem.

28 września ruszył pierwszy etap kampanii Citi Simplicity. Pierwsza, zaplanowana na dwa tygodnie odsłona, obejmie ogólnopolskie i lokalne stacje radiowe, takie jak RMF czy też Radio ZET. Od poniedziałku, w ramach spotów radiowych, możemy usłyszeć głos chłopca wcielającego się w rolę taty – menadżera, który przybliża funkcjonalności karty. Z kolei na 12 października przewidziany jest start kampanii telewizyjnej. Emisja spotów w ramach takich stacji jak TVP oraz Polsat potrwa do 22 listopada i będzie przypadać na czas największej oglądalności. 12 pazdziernika rozpocznie się również kampania online, która obejmie wiodące portale internetowe takie jak wp.pl, onet.tv czy tvp.pl a trwać będzie do 8 listopada.

Ostatni etap to reklama w prasie. Na przełomie listopada i grudnia oferta na temat karty Citi Simplicity pojawi się w takich tytułach jak Polityka, Newsweek, Angora, Wysokie Obcasy i Logo.

Karta Citi Simplicity to dobra propozycja dla tych, którzy poszukują   prostej  karty kredytowej, ale też tych, którzy potrzebują typowej pożyczki gotówkowej. Podczas kampanii promowana jest możliwość zaciągnięcia na karcie kredytu spłacanego w ratach – klienci mają możliwość otrzymania 10 000 zł gotówki z limitu swojej nowej karty Citi Simplicity z kosztem jedynie 20 zł miesięcznie. Maksymalny okres spłaty wynosi 12 miesięcy. Oferta jest skierowana do nowych klientów i obowiązuje do 31.12.2015. Regulamin oferty można znaleźć pod linkiem.

Posiadacze Karty Kredytowej Citi Simplicity mogą przy tym oszczędzać z największym w Polsce Programem Rabatowym dla Kart Płatniczych i uzyskiwać zniżki na zakupy w niemal 4800 punktów usługowo-handlowych w całej Polsce. Wszystkie oferty rabatowe dostępne pod adresem www.citirabaty.pl.

Dorota Szostek-Rustecka

Udostępnij artykuł: