Ruszyły grudniowe kampanie reklamowe promujące Office 365 Personal

Finanse i gospodarka

W przedświątecznym czasie Microsoft skupia się na promocji Office 365 Personal - zarówno jako subskrypcji dostępnej z większością tabletów i urządzeń 2w1 pracujących na systemie Windows 8.1, jak i niezależnie sprzedawanego rozwiązania. Działania reklamowe prowadzone będą w największych stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat), wybranych kanałach tematycznych oraz na stronach partnerów i w sieciach kontekstowych.

Kampania promująca Office 365 Personal z 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive realizowana jest sieć RTV EURO AGD. W ramach kampanii w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz wybranych kanałach tematycznych emitowane są spoty reklamowe. Reklamy można również obejrzeć przed filmami na portalu YouTube oraz przed materiałami video w serwisach internetowych Agory.

Sieci RTV EURO AGD oraz Media-Saturn Holding realizują również kampanię reklamową urządzenia Acer Aspire Switch 10 oferowanego z roczną subskrypcją Office 365 Personal. Zasięg kampanii i media, w których emitowane są spoty będą analogiczne  do kampanii Office 365 Personal.

Reklamy emitowane w telewizji można obejrzeć także na kanale Youtube Microsoft Me (Polska). Przykładowy spot znajduje się tutaj.

Partnerzy Microsoft pod hasłem “Więcej niż zwykły tablet” realizują także kampanie reklamowe trzech urządzeń pracujących na systemie Windows 8.1 oraz sprzedawanych z subskrypcją Office 365 Personal: Kiano Intelect 8, Prestigio MultiPad Visconte Quad oraz Colorovo CityTab Supreme 8″ H. Kampania realizowana jest za pomocą reklam graficznych i banerów emitowanych na stronach parterów, mailingów informacji o produktach oraz reklam na serwisach internetowych należących do sieci kontekstowych.

Za planowanie oraz zakup mediów odpowiadają agencje Universal McCann oraz ZenithOptimedia. Za kreację odpowiedzialna jest agencja Saatchi&Saatchi.

Office 365 Personal to nowy wariant subskrypcji pakietu Office dla użytkowników indywidualnych. Na usługę składają się programy: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher oraz Access (programy Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC). Ponadto w pakiecie otrzymamy 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive, w której możemy przechowywać miliony zdjęć i filmów. Wymienione programy można zainstalować na jednym komputerze PC lub Mac oraz jednym urządzeniu mobilnym (tablecie bądź smartfonie). Sugerowana cena sprzedaży rocznej subskrypcji Office 365 Personal to 199 zł.

Źródło: Microsoft

Udostępnij artykuł: