Rynek finansowania nieruchomości: XXI Konferencja w Spale – cz. II

FN 2012/01-03 (styczeń - marzec 2012)

W poprzednim numerze "FN" opublikowaliśmy cz. I wystąpień ze spalskiej Konferencji. Kontynuując - prezentujemy zapis refleksji wygłoszonych przez Piotra Stycznia, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury (obecnie Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej) oraz "Założenia polityki mieszkaniowej państwa" - projekt przygotowany przez uczestników spotkania.  

Wystąpienie Piotra Stycznia,
Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury

 

To jest kolejna moja wizyta w Spale1, właściwie na tej Sali widzę samych przyjaciół, złączonych wspólną troską o polskie budownictwo. Różnimy się często poglądami i wyrażamy je dosyć emocjonalnie, ale zapewniam, że każda dyskusja i każde spotkanie, a mam przyjemność uczestniczyć w nich od 6 lat, jest ważne i zostawia trwały ślad.

Przechodząc do „Głównych problemów, celów i kierunków programu wspierania rozwoju budownictwa mieszkaniowego do 2020 r.” muszę zauważyć, że generalną zasadą, która towarzyszyła powstaniu dokumentu, było stworzenie tekstu możliwego do obrony w Parlamencie, a później jego przedstawienie różnym gremiom związanym z budownictwem mieszkaniowym.

Dokument został przygotowany jako realizacja ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: