Rynek finansowy: Produkty i zintegrowane rozwiązania Giesecke&Devrient oferuje wszystko, co dotyczy obsługi gotówki

BANK 2016/10

Papier, zabezpieczenia, druk oraz systemy liczenia gotówki: Giesecke&Devrient (G&D) jest technologicznym liderem i niezawodnym partnerem w zakresie wszystkiego, co jest związane z banknotami.

Papier, zabezpieczenia, druk oraz systemy liczenia gotówki: Giesecke&Devrient (G&D) jest technologicznym liderem i niezawodnym partnerem w zakresie wszystkiego, co jest związane z banknotami.

Już ponad 160 lat temu pasją Instytutu Giesecke&Devrient stały się banknoty – zarówno ich projektowanie, w którym Hermann Giesecke i Alphonse Devrient szczególnie zwracali uwagę na ich estetykę, jak i ich bezpieczeństwo, które do dziś ma najwyższy priorytet.

– Od samego początku założyciele firmy przewidująco stawiali na kompleksową obsługę produkcji banknotów – mówi Ralf Wintergerst, prezes zarządu G&D. – Do dzisiaj cechą charakterystyczną przedsiębiorstwa jest jego wysoka innowacyjność. G&D dysponuje wszechstronną specjalistyczną wiedzą oraz dziesięcioleciami doświadczeń w zakresie wszystkiego, co dotyczy banknotów – poczynając od papieru poprzez druk, aż do obsługi banknotów. Niezależnie od tego, jaka usługa będzie potrzebna, G&D wraz z ponad 4500 pracownikami w 50 krajach oferuje niezbędne kompetencje na miejscu u klienta – dodaje.

Najnowocześniejsze technologie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa obrotu gotówkowego

Doświadczenia zdobyte przez G&D we wszystkich obszarach ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: