Są już specjalne karty debetowe PKO BP z benefitami dla kibiców TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, PGE FKS Stali Mielec i Warty Poznań

Z rynku

Klienci PKO Banku Polskiego, w tym kibice trzech nowych klubów Ekstraklasy, będą mogli posługiwać się kartami z herbami swoich klubów. Wygląd każdej z kart współtworzyli przedstawiciele drużyn i PKO Banku Polskiego. Karta z wyeksponowanym herbem klubów Ekstraklasy to jedyny taki produkt na rynku ‒ podkreśla w komunikacie Bank.

PKO BP, Oficjalna Karta Ekstraklasy
Źródło: PKO BP

Klienci PKO Banku Polskiego, w tym kibice trzech nowych klubów Ekstraklasy, będą mogli posługiwać się kartami z herbami swoich klubów. Wygląd każdej z kart współtworzyli przedstawiciele drużyn i PKO Banku Polskiego. Karta z wyeksponowanym herbem klubów Ekstraklasy to jedyny taki produkt na rynku ‒ podkreśla w komunikacie Bank.

#MariuszChłopik: Każdy klub generuje duże zainteresowanie w swoich lokalnych społecznościach, a dodatkowo kibic może czuć się ambasadorem własnej drużyny @PKOBP @_Ekstraklasa_ @WartaPoznan @fksstalmielec

Od 4 września kibice trzech nowych klubów, które zagrają w PKO Bank Polski Ekstraklasie w sezonie 2020/21, mogą zamówić nowe karty debetowe z wyeksponowanymi herbami ich drużyn.

Oficjalne Karty Ekstraklasy dla trzech drużyn

Nowość ta dotyczy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, PGE FKS Stali Mielec i Warty Poznań. To wciąż jedyny taki produkt na rynku.

W ramach współpracy z PKO Bankiem Polskim, kartą debetową mogą pochwalić się wszystkie drużyny grające w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Wygląd każdej z 16 kart zaprojektowali przedstawiciele klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Karty utrzymane są w barwach klubowych, które są bliskie sercu kibiców wszystkich drużyn. Stanowią także doskonały element identyfikujący każdego sympatyka z klubem przy wykonywaniu prostych codziennych czynności.

#OficjalnaKartaEkstraklasy jest dostępna dla wszystkich klientów PKO Banku Polskiego. Kartę można nabyć w placówkach PKO Banku Polskiego, aplikacji IKO, serwisie internetowym iPKO oraz na stronie internetowej www.pkobp.pl.

Czytaj także: Lista największych płatników CIT za 2019: PKO Bank Polski na miejscu pierwszym

Nowy sezon, nowe drużyny, nowe karty

‒ Rozpoczęcie kolejnego sezonu piłkarskiej PKO Bank Polski Ekstraklasy budzi emocje. Chcemy, aby wprowadzenie nowych kart PKO Banku Polskiego dla beniaminków było cyklicznym wydarzeniem, które początkuje start nowych rozgrywek.

Oficjalna Karta Ekstraklasy jest doskonałym elementem identyfikującym nie tylko kibiców z własnym klubem, ale dla nowych drużyn stanowi domknięcie całego procesu walki o awans do najpopularniejszej ligi sportowej w kraju. Każdy klub generuje duże zainteresowanie w swoich lokalnych społecznościach, a dodatkowo kibic może czuć się ambasadorem własnej drużyny.

Czasy się zmieniają, więc my w PKO Banku Polskim wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającym się trendom. Niezwykle cieszą nas sygnały, które dostajemy od kibiców jak dużą radość sprawia wyciągnięcie takiej karty przy płatności za zakupy, dzień po wygranym meczu. My kibice piłkarscy jesteśmy bardzo wrażliwi na futbolową symbolikę. Sukces kart z herbami z poprzedniego roku utrzymuje nas w przekonaniu, że należy dalej rozwijać ten projekt ‒ mówi Mariusz Chłopik, Dyrektor Biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Bank Polski.

 ‒ Dedykowane karty płatnicze to jeden z wielu projektów, jaki nasz partner tytularny z sukcesem realizuje w ramach współpracy z Ekstraklasą i jej klubami. Trzy nowe zespoły to spory potencjał do tego, by więcej kibiców mogło korzystać z kart z herbami swoich ulubionych drużyn.

Z pewnością wpływa to mocno na identyfikację fanów z klubem, nie bez znaczenia są także benefity, jakie przysługują klientom banku korzystającym z tych kart – mówi Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

Czytaj także: PKO BP: przedsiębiorcy mogą już korzystać z globalnej platformy biznesowej Opportunity Network

Benefity Oficjalnej Karty Ekstraklasy

Posiadanie Oficjalnej Karty Ekstraklasy daje przepustkę do otrzymania wielu nagród oraz otwiera możliwości wzięcia udziału w konkursach, które regularnie odbywają się na kanałach społecznościowych PKO Bank Polski Grajmy Razem.

Wszystkich kibiców PKO BP zachęca do obserwowania aktualności pojawiających się na profilach Banku, szczególnie nowych przedstawicieli PKO Banku Polski Ekstraklasy: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, PGE FKS Stali Mielec i Warty Poznań.

PGE FKS Stal Mielec

‒ Dla naszego ośrodka karta debetowa z wizerunkiem herbu FKS Stali Mielec jest czymś naprawdę wyjątkowym. W ostatnich tygodniach przeżywaliśmy wiele radości związanych z powrotem naszego klubu i regionu do PKO Banku Polskiego Ekstraklasy. Otrzymanie właśnie takiej wizytówki jest dla nas potwierdzeniem wykonanej pracy. Jestem przekonany, że dla wielu naszych kibiców będzie to pamiątką na wiele lat ‒ mówi Bartłomiej Jaskot, Prezes FKS Stali Mielec.

Warta Poznań

‒ Cieszymy się, że powrót na najwyższy poziom ligowy i gra w PKO Bank Polski Ekstraklasie dają nam tak duże możliwości rozwoju na polu marketingowym. Cieszymy się, bo Oficjalna Karta Ekstraklasy będzie nagrodą za wierne i wytrwałe wsparcie dla naszych kibiców, którzy byli z nami nawet w trudnych momentach ostatnich lat. Nigdy nas nie zostawili, ani się nie odwrócili plecami. Z pewnością zasłużyli na taką nagrodę.

Chcemy, aby jak najwięcej z nich skorzystało ze świetnej okazji i możliwości wyrobienia karty debetowej PKO Banku Polskiego. Jako Warta Poznań jesteśmy dumni, że nasz herb zaistnieje w świadomości większej liczby kibiców. To miejsce, na które zasłużyliśmy ciężką pracą ‒ mówi Jarosław Żubka, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Warty Poznań.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

‒ Jesteśmy szczęśliwi, że wracając do PKO Bank Polski Ekstraklasy po czterech latach, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem rozgrywek, czekała na nas tak miła niespodzianka. Szczególnie w naszym regionie Oficjalna Karta Ekstraklasy jako wyróżniający atrybut tożsamościowy ma niezwykłą wartość. Mamy nadzieję, że jak najwięcej kibiców i wszystkich sympatyków Podbeskidzia Bielsko-Biała wyrobi karty i będzie z nich dumnie korzystać – mówi Bogdan Kłys, Prezes TS Podbeskidzie.

Dla posiadaczy Oficjalnej Karty Ekstraklasy w nowym sezonie PKO Bank Polski przygotowuje wiele niespodzianek.

Więcej informacji nt. zamówienia karty: www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/karty/karty-do-konta/oficjalna-karta-ekstraklasy/

Udostępnij artykuł: