SANBank charytatywnie

Bankowość

W niedzielę 24 maja br. w na placu przed Klasztorem Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie zorganizowano XV Kapucyński Piknik Charytatywny. Corocznie Nadsański Bank Spółdzielczy wspiera wydarzenie i bierze czynny udział w zbiórce charytatywnej.

Historia organizacji Kapucyńskiego Pikniku Charytatywnego sięga 2000 roku. W tym roku piknik odchodził swój jubileusz. Z roku na rok w imprezie bierze udział coraz więcej mieszkańców miasta.

Niezmiennie, elementem pikniku jest loteria fantowa. W tym roku organizatorzy przygotowali 1500 losów. Do wygrania było mnóstwo nagród. Nadsański Bank Spółdzielczy ufundował nagrodę główną w postaci skutera.

Podobnie jak w minionych latach do akcji zbierania pieniędzy włączyli się również pracownicy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. Prezes Stanisław Kłapeć wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej oraz pracownikami SANBanku przez kilka godzin sprzedali blisko 1500 kawałków domowe ciasta, uzyskując sumę 7 250 zł. Zebraną kwotę zarówno ze sprzedaży ciasta, jak również loterii, zbiórki publicznej czy sprzedaży przeróżnych produktów od darczyńców, przeznaczono na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, dofinansowanie wakacji dla dzieci i młodzieży, kontynuację przebudowy pomieszczeń klasztornych.

Pełna relacja dostępna tutaj

Źrodło: Sanbank

Udostępnij artykuł: