SANBank na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

Bankowość spółdzielcza

7 marca 2020 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Biegach Przełajowych i Grand Prix Podkarpacia.

Fot. SANBank

7 marca 2020 roku, na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Biegach Przełajowych i Grand Prix Podkarpacia.

#SANBank od wielu lat angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspiera stowarzyszenia, amatorskie i szkolne kluby oraz drużyny sportowe #BankiSpółdzielcze #BankowośćSpółdzielcza #Sport

Organizatorem mistrzostw był Katolicki Klub Sportowy „Victoria”, sponsorowany przez Nadsański Bank Spółdzielczy.

W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział  165 zawodników z podkarpackich klubów sportowych.

Wśród zaproszonych gości honorowych, którzy wręczali nagrody zwycięzcom była obecna Magdalena Więckowicz, p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

7 lat współpracy

Nadsański Bank Spółdzielczy od siedmiu lat jest sponsorem głównym KKS „Victoria” i chętnie wspiera organizowane przez Klub imprezy sportowe.

Dlatego podczas Mistrzostw Województwa Podkarpackiego nie mogło zabraknąć również marki SANBank.

Nadsański Bank Spółdzielczy wszystkim uczestnikom Mistrzostw dziękuje za przybycie, a zwycięzcom gratuluje i życzy dalszych sportowych sukcesów.

SANBank - blisko regionu

Nadsański Bank Spółdzielczy, o czym można przeczytać na stronach internetowych Banku, od wielu lat stawia sobie za cel wspieranie rozwoju sportu i szerzenie kultury fizycznej w regionie.

Angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspiera stowarzyszenia, amatorskie i szkolne kluby oraz drużyny sportowe.

Jednak jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki.

Jest głównym sponsorem Katolickiego Klubu Sportowego „Victoria”, który jest jednym z dwudziestu najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce. Dzięki osiągnięciom swoich wychowanków, między innymi takich jak Joanna Jóźwik,  Bartłomiej Stój, Danuta Urbanik, Oliwia Pakuła , Angelika Sarna, Anna Wójcik, Stanisław Lebioda, Klub jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

Ponadto corocznie SANBank wspiera Ogólnopolski Bieg z okazji Konstytucji 3 Maja oraz 11 Listopada. Finansuje nagrody dla uczestników Biegów oraz koszulki sportowe.

Zaangażowanie w działania wspierające sport i pomoc finansowa udzielana organizatorom imprez sportowych w Stalowej Woli zostały zauważone i docenione przez wydawnictwo „Sztafeta”, które przyznało Bankowi tytuł Mecenasa Stalowowolskiego Sportu 2016.

Udostępnij artykuł: