SANBank nie boi się sponsoringu

NBS 2015/12

Święto Niepodległości z SANBankiem 11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.

Organizatorem biegu był Katolicki Klub Sportowy Victoria, który wraz z SANBankiem corocznie zachęca mieszkańców do sportowego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości, jak również od wielu lat upowszechnia sport i zdrowe jako spędzanie wolnego czasu.

Stalowowolski Bieg Niepodległości rozgrywany był w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat. Bieg główny – dystans 5000 metrów – pokonało ponad 180 zawodników w zielonych koszulkach, nie tylko z Podkarpacia, ale również z Białegostoku, Warszawy, Janowa Lubelskiego, Annopola oraz Ukrainy. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych biegało około 500 osób.

Na zakończenie biegu wszyscy jego uczestnicy otrzymali medale. Natomiast zwycięzców dyplomami, ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: