SANBank nie boi się sponsoringu

NBS 2015/12

Święto Niepodległości z SANBankiem 11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.

Święto Niepodległości z SANBankiem 11 listopada br. w Stalowej Woli odbył się XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem był Nadsański Bank Spółdzielczy.

Organizatorem biegu był Katolicki Klub Sportowy Victoria, który wraz z SANBankiem corocznie zachęca mieszkańców do sportowego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości, jak również od wielu lat upowszechnia sport i zdrowe jako spędzanie wolnego czasu.

Stalowowolski Bieg Niepodległości rozgrywany był w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat. Bieg główny - dystans 5000 metrów - pokonało ponad 180 zawodników w zielonych koszulkach, nie tylko z Podkarpacia, ale również z Białegostoku, Warszawy, Janowa Lubelskiego, Annopola oraz Ukrainy. Łącznie we wszystkich kategoriach wiekowych biegało około 500 osób.

Na zakończenie biegu wszyscy jego uczestnicy otrzymali medale. Natomiast zwycięzców dyplomami, medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi nagradzał, podczas uroczystej dekoracji, Stanisław Kłapeć, prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, a towarzyszyli mu przedstawiciele władz miasta.

nbs.2015.12.foto.062.b.400xPosumowanie mistrzowskiego sezonu

22 listopada br. w Hotelu Hutnik w Stalowej Woli podsumowano lekkoatletyczny sezon 2015 Katolickiego Klubu Sportowego Victoria. W tym roku zawodnicy i trenerzy odnieśli wiele sukcesów - świadczą o tym liczne medale, szczególnie dobitnie te zdobyte na Mistrzostwach Polski Juniorów oraz złoty medal na Mistrzostwach Europy Juniorów w Lekkiej Atletyce. Podczas uroczystości przedstawiono działalność klubu oraz wyróżniono pucharami, statuetkami, nagrodami rzeczowymi i dyplomami najlepszych zawodników.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, który jest sponsorem głównym KKS Victoria. Prezes Stanisław Kłapeć wręczył zawodnikom nagrody i pogratulował im sukcesu, zaś prezesowi klubu, Stanisławowi Aniołowi, podziękował za zaangażowanie i wychowanie dzieci i młodzieży w duchu sportowym.

Katolicki Klub Sportowy Victoria to jeden z 20 najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce. Dzięki osiągnieciom swoich zawodników i wychowanków, między innymi Joannie Jóźwik, która w 2014 r. zdobyła brązowy medal podczas mistrzostw Europy w Zurychu i Bartkowi Stójowi, który zdobył złoto podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w Szwecji, klub jest znany nie tylko w kraju, ale i za granicą. Więcej na stronie www.kksvictoria.pl

 

Udostpnij artyku: