SANBank po raz kolejny sponsorem głównym KKS Victoria

Bankowość

W dniu 19 stycznia 2016 roku Zarząd Nadsańskiego Banku Spółdzielczego podjął decyzję o przedłużeniu umowy sponsorskiej z Katolickim Klubem Sportowym "Victoria" i podpisał umowę sponsorską.

Umowa podpisana na kolejny rok przez prezesa SANBanku Stanisława Kłapeć i wiceprezes Janinę Serafin z prezesem Klubu Stanisławem Aniołem, umożliwia finansowanie stypendiów sportowych, wyjazdów na obozy, zakup sprzętu sportowego, nagród wręczanych podczas imprez sportowych, robienia licencji zawodowych czy rehabilitacji zawodników. Jednocześnie daje szansę jego wychowankom na osiąganie dalszych sukcesów i utrzymanie wysokiej pozycji w polskiej lekkoatletyce.

Podstawa działalności Banku w spółdzielczej instytucji finansowej nie może ograniczać się jedynie do świadczenia usług, osiągania wysokich zysków czy finansowania rozwoju gospodarczego. W misji naszego Banku wpisane jest również wspieranie lokalnej społeczności. Od wielu lat wspieramy finansowo wiele inicjatyw społecznych w dziedzinie kultury, oświaty, ale i rozwoju sportu. Decydując się na sponsoring sportu wybraliśmy taki klub, który ma potencjał. Takim klubem niewątpliwie jest Katolicki Klub Sportowy Victoria, który zrzesza ambitną młodzież szkół gimnazjalnych i średnich z naszego regionu. Lekkoatletyka ma przyszłość, dlatego po raz kolejny będziemy wspierać KKS Victoria – powiedział podczas spotkania Stanisław Kłapeć, Prezes Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

Nadsański Bank Spółdzielczy od wielu lat stawia sobie za cel wspieranie rozwoju sportu i szerzenie kultury fizycznej w regionie. Angażuje się w lokalne wydarzenia sportowe oraz wspiera Stowarzyszenia i drużyny sportowe. Jednym z najważniejszych obszarów wsparcia działalności sportowej jest sponsorowanie lekkoatletyki.

Katolicki Klub Sportowy “Victoria” to jeden z dwudziestu najlepszych klubów lekkoatletycznych w Polsce. Dzięki osiągnieciom swoich zawodników i wychowanków, miedzy innymi takim zawodnikom jak Joanna Jóźwik,  Bartłomiej Stój, Danuta Urbanik, Oliwia Pakuła, Angelika Sarna, Anna Wójcik, Stanisław Lebioda, Klub jest rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i zagranicą.

160122.sanbank.01.600x397

Źródło: SANBank

Udostępnij artykuł: