SANBank sponsorem głównym Biegu Niepodległości

Bankowość spółdzielcza

Bieg Niepodległości
Bieg Niepodległości Fot. SANBank

11 listopada 2019 roku, w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po raz 27. zorganizowano w Stalowej Woli Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego organizatorem był KKS „Victoria”, a sponsorem głównym Nadsański Bank Spółdzielczy.

W 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowano w Stalowej Woli Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości, którego sponsorem głównym był #SANBank

SANBank jako propagator biegania i zdrowego spędzania wolnego czasu corocznie wspiera to ważne wydarzenie i zachęca mieszkańców miasta do sportowego świętowania rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj także: SANBank na imprezach plenerowych >>>

Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło około 500 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Bieg rozpoczął się o godzinie 11.00 od zawodów dzieci i młodzieży na różnych dystansach. Następnie odbył się Bieg Główny na 5 km, w którym wystartowało ponad 260 zawodników w biało-czerwonych koszulkach.

Czytaj także: Pracownicy SANBanku charytatywnie >>>

Bieg Niepodległości zakończył się dekoracją, podczas której Magdalena Więckowicz p.o. prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego nagradzała zwycięzców dyplomami, medalami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi.

Udostępnij artykuł: