Santander Bank Polska i Visa ze specjalnymi ofertami dla firm, które chcą się rozwijać w e-commerce

Z rynku

Aby pomóc przedsiębiorcom rozwinąć i usprawnić handel online, Santander Bank Polska przy wsparciu Visa oraz innych partnerów przygotował promocję.

Logo Santander Bank na monitorze telefonu
Fot. stock.adobe.com/piter2121

Aby pomóc przedsiębiorcom rozwinąć i usprawnić handel online, Santander Bank Polska przy wsparciu Visa oraz innych partnerów przygotował promocję.

Specjalne oferty to rabaty na usługi związane z uruchomieniem sklepu internetowego oraz wysyłaniem paczek, a także voucher do wykorzystania na kompleksową obsługę logistyczną sklepu. Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy mają konto firmowe w Santander Bank Polska lub założą je z kartą Visa.

Jak pokazują statystyki, digitalowe kanały sprzedaży z każdym rokiem zyskują na popularności. Już teraz ok. 150 tys. polskich przedsiębiorców sprzedaje swoje usługi i produkty online. Dlatego ważne jest, by każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą, mógł rozwijać swoją firmę w tym kanale. W ramach promocji klienci mogą otrzymać zniżki u trzech partnerów.

Szczegóły promocji

  • Shoper – zniżka na abonament dla nowych lub przenoszonych na platformę sklepów internetowych. W pierwszym roku tylko 25 zł netto miesięcznie za usługi w pakiecie złotym, platynowym lub diamentowym (standardowa cena to odpowiednio 88 zł, 135 zł, 177 zł). Dodatkowo klient uzyska też zniżki na rejestrację domeny, certyfikat SSL, stworzenie regulaminu sklepu czy wszystkie dostępne, płatne skórki. Przez pierwsze trzy miesiące korzysta z usługi Shoper płatności bez prowizji.
  • apaczka.pl – klient otrzyma 15% rabatu przez pierwsze 3 miesiące na usługi związane z nadawaniem przesyłek kurierskich
  • Omnipack – voucher w wysokości 1600 zł netto, do wykorzystania na integrację sklepu internetowego z systemem Omnipack

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę https://www.santander.pl/firmy/uslugi-dla-firm/esklep, a następnie wygenerować kod. Po wypełnieniu formularza z danymi firmy i adresem e-mail, przedsiębiorca otrzyma instrukcję, jak wykorzystać kod u każdego z wybranych partnerów. W promocji mogą wziąć udział nie tylko obecni klienci banku, ale także przedsiębiorcy, którzy w trakcie jej trwania otworzą konto firmowe z kartą Visa. Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgody na przesyłanie przez bank informacji handlowej drogą elektroniczną i zgodę marketingową.

Czytaj także: Bezpłatne warsztaty, granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu: Santander Bank Polska startuje z projektem skierowanym do kobiet >>>

Z oferty można skorzystać do 30 września 2022 roku i jest ona dostępna dla wszystkich form prowadzenia działalności gospodarczej. Partnerem promocji jest Visa.

Udostępnij artykuł: