Santander Bank Polska: już prawie 4 tys. nastolatków odebrało swoją nagrodę za dobre świadectwo

Z rynku

Tylko do 30 września można przystąpić do promocji 50 zł za dobre wyniki w nauce w Santander Bank Polska. Każda młoda osoba, która otworzy swoje pierwsze Konto Jakie Chcę i na świadectwie przedstawi średnią ocen nie mniejszą niż 4.0, otrzyma 50 zł nagrody.

Logo Santander Bank Polska
Źródło: Santander Bank Polska

Tylko do 30 września można przystąpić do promocji 50 zł za dobre wyniki w nauce w Santander Bank Polska. Każda młoda osoba, która otworzy swoje pierwsze Konto Jakie Chcę i na świadectwie przedstawi średnią ocen nie mniejszą niż 4.0, otrzyma 50 zł nagrody.

.@SantanderBankPL od trzech lat organizuje promocję Konta Jakie Chcę dla młodych – nagradza uczniów z dobrymi wynikami w nauce #Santander #SantanderBank

Santander Bank Polska od trzech lat organizuje promocję Konta Jakie Chcę dla młodych – nagradza uczniów z dobrymi wynikami w nauce. W promocji, osoby, które ukończyły 13 lat, ale nie przekroczyły 20 roku życia, po spełnieniu odpowiednich warunków, mogą otrzymać od banku przelew w wysokości 50 zł na nowo założone Konto Jakie Chcę.

– Premiowanie dobrych wyników w nauce z Kontem Jakie Chcę co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Z tegorocznej promocji skorzystało już prawie 4 tys młodych. Badania pokazują, że blisko połowa (46%) młodych Polaków ma założone pierwsze konto bankowe jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności. Chcemy upowszechniać wczesne bankowanie, ponieważ uczy nie tylko bankowania, ale przede wszystkim zarządzania własnymi środkami i odpowiedzialności za finansowe decyzje, co przydaje się w dorosłym życiu. – mówi Anna Kaczmarek, dyrektor departamentu klienta indywidualnego w Santander Bank Polska.

Dobre warunki dla dobrych uczniów

Ze specjalnej oferty banku mogą skorzystać uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych od 13 do 19 lat włącznie, którzy nie mieli wcześniej żadnego produktu w Santander Bank Polska.

Po założeniu Konta Jakie Chcę z dostępem do Santander Online i otrzymaniu karty debetowej do tego konta, użytkownik poda swoje dane osobowe, pełną nazwę szkoły oraz numer świadectwa i średnią ocen na stronie www.santander.pl/swiadectwo.

Czytaj także: Nowy rok szkolny: powrót do szkoły z ubezpieczeniem od Santander Bank Polska >>>

Nagroda w wysokości 50 zł zostanie przelana na nowo otwarte Konto Jakie Chcę po wykonaniu jednej transakcji BLIKIEM. Dane Santander Bank Polska wskazują, że nastolatkowie często korzystają z konta, kart płatniczych oraz BLIKA. W pierwszych siedmiu miesiącach tego roku, trzy najchętniej używane przez nastolatków formy płatności, to transakcje kartami - średnio od początku roku aż 70%, płatność BLIKIEM przez Internet (27%) oraz przelewy zwykłe w internecie (18%).

Do promocji 50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4.0 można przystąpić jeszcze do 30 września 2020 r. Nagroda zostanie przekazana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym bank sprawdzi, czy zostały spełnione wszystkie warunki regulaminu. Regulamin dostępny jest na stronie santander.pl/swiadectwo oraz w placówkach banku.

Nowoczesne konto dla młodych

Warto podkreślić, że prowadzenie Konto Jakie Chcę dla osób poniżej 26 roku życia jest bezpłatne. Darmowe są przelewy internetowe, w tym ekspresowe, a także wypłaty w bankomatach w Polsce i za granicą. Korzystanie z karty płatniczej do konta również może być wolne od opłat, pod warunkiem zmiany wariantu opłaty i 5 płatnościach kartą w miesiącu.

Swobodny dostęp do Konta Jakie Chcę zapewnia nowoczesna aplikacja Santander mobile (na IOS i Android). Z poziomu Santander mobile można m.in. sprawdzać stan środków, zarządzać płatnościami oraz wymienić waluty. Aplikacja pozwala też kupić bilet komunikacji miejskiej, w wybranych miastach opłacić miejsce parkingowe czy zamówić taksówkę.

Czytaj także: Początek roku szkolnego: wyprawka szkolna z rabatami od Santander Bank Polska >>>

Za pomocą smartfona i Konta Jakie Chcę można również korzystać z szerokiej oferty płatności bezgotówkowych, w tym BLIKA oraz innowacyjnych rozwiązań takich, jak Apple Pay i Google Pay, a także płatności inteligentnymi zegarkami Garmin Pay i Fitbit Pay.

Udostępnij artykuł: