Santander Bank Polska: mikroprzedsiębiorcy otrzymują dostęp do prywatnych przychodni dzięki karcie Mastercard

Bezgotówkowo / Z rynku

Santander Bank Polska i Mastercard poinformowały o wprowadzeniu nowej oferty, która umożliwia mikroprzedsiębiorcom dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej. Oferta przygotowana we współpracy z firmą LUX MED jest skierowana dla użytkowników kart Mastercard Business Debit wydanych przez Santander Bank Polska. W promocji, która trwa do 31 października br. pakiet medyczny jest bezpłatny dla osób aktywnie korzystających z karty.

Placówka Santander Bank Polska
Fot. Materiały prasowe Santander Bank Polska

Santander Bank Polska i Mastercard poinformowały o wprowadzeniu nowej oferty, która umożliwia mikroprzedsiębiorcom dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej. Oferta przygotowana we współpracy z firmą LUX MED jest skierowana dla użytkowników kart Mastercard Business Debit wydanych przez Santander Bank Polska. W promocji, która trwa do 31 października br. pakiet medyczny jest bezpłatny dla osób aktywnie korzystających z karty.

.@SantanderBankPL: ta nowa na polskim rynku oferta otwiera osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą dostęp do prywatnych usług medycznych #SantanderBank #Mastercard @MastercardPL

Przedsiębiorca zyskuje dostęp do nielimitowanych wizyt w ambulatoryjnych placówkach medycznych wskazanych przez LUX MED oraz e-konsultacji, zarówno w zakresie chorób wewnętrznych, jak i medycyny rodzinnej. Użytkownicy usługi mogą przeprowadzić badania laboratoryjne raz w roku bez skierowania, a także korzystać z konsultacji ze specjalistą. Do opieki medycznej można zgłosić osoby w wieku od 0 do 80 lat, w przypadku osób do 18 r.ż. dostępna jest usługa lekarza pediatry.

Kto może skorzystać z nowego pakietu usług?

Pakiet usług skierowany jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, założą konto firmowe w Santander Bank Polska, np. Konto Firmowe Godne Polecenia i wybiorą kartę Mastercard Business Debit. Pakiet dostępny jest również dla wszystkich klientów firmowych, którzy korzystają z Mastercard Business Debit lub dla przedsiębiorców wnioskujących o tę kartę w trakcie trwania promocji (pozostałe warunki są wyszczególnione w Regulaminie Promocji). Klient banku może otrzymać pakiet medyczny bezpłatnie, jeżeli w poprzednim miesiącu jego obroty na karcie wyniosły co najmniej 4 tys. zł, lub w cenie 25 zł miesięcznie, jeżeli nie spełnia tego warunku.

Czytaj także: Nowy sposób uwierzytelniania płatności w Santander Bank Polska >>>

Na potrzebę tego typu oferty zwracają uwagę sami przedsiębiorcy. W badaniu opinii na zlecenie Mastercard (Wyniki badania Kantar na zlecenie Mastercard, zrealizowanego w drugiej połowie sierpnia i września 2019 roku na próbie 1 000 wywiadów w podziale na: 800 z firmami zatrudniającymi do 9 pracowników; 200 z firmami zatrudniającymi od 10 do 49 pracowników) prawie 60% z nich sygnalizuje, że pakiety badań profilaktycznych i prywatnej opieki medycznej są jednymi z najbardziej pożądanych usług dodanych do karty płatniczej.

„Nasza wspólna promocja potwierdza, że z kartą płatniczą można więcej. Nie tylko służy do płacenia za zakupy firmowe, ale dzięki niej przedsiębiorcy mogą skorzystać z dodatkowych korzyści, jak możliwość udziału w promocji i uzyskania dostępu do pakietów medycznych w atrakcyjnych cenach. Cieszymy się, że wraz z Santander Bank Polska możemy zaoferować tak użyteczny produkt. Wierzę, że przedsiębiorcy docenią go i będą z niego chętnie korzystać nie tylko w trudnym okresie pandemii” – mówi Damian Zieliński, dyrektor ds. rozwoju produktu w polskim oddziale Mastercard Europe.

Właściciele niewielkich firm doceniają firmowe karty płatnicze

Właściciele niewielkich firm doceniają firmowe karty płatnicze, którymi opłaty dla swoich dostawców uiszcza już ponad co trzeci (34%) ankietowany badania Mastercard, a za koszty działalności, takie jak czynsz, rachunki za media itp. - co piąty (20%). Przedsiębiorcy, zapytani o największe korzyści firmowych kart płatniczych, wskazują na prostotę (47%), bezpieczeństwo (38%), transparentność (26%) i większą kontrolę ponoszonych kosztów (23%). Usługi dodane w postaci pakietu medycznego dodatkowo zwiększają atrakcyjność użytkowania takich instrumentów płatniczych.

Aby skorzystać z trwającej promocji, należy odebrać swój kod promocyjny w bankowości elektronicznej Santander internet , w zakładce „Poczta” (kod jest ważny 30 dni od daty otrzymania), a następnie zarejestrować osobę, która skorzysta z opieki medycznej na stronie https://mediccentre.pl/santander. Do jednej karty może być przypisany jeden kod promocyjny.

Udostępnij artykuł: