Santander Bank Polska: MŚP, które zawiesiły działalność gospodarczą, zwolnione z wybranych opłat i prowizji przez trzy miesiące

Z rynku

Firmy z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które zawiesiły działalność gospodarczą, nie zapłacą za wybrane opłaty i prowizje przez 3 miesiące, podał Santander Bank Polska.

Placówka Santander Bank Polska
Fot. Materiały prasowe Santander Bank Polska

Firmy z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), które zawiesiły działalność gospodarczą, nie zapłacą za wybrane opłaty i prowizje przez 3 miesiące, podał Santander Bank Polska.

Firmy z segmentu #MŚP, które zawiesiły działalność gospodarczą, nie zapłacą za wybrane opłaty i prowizje przez 3 miesiące @SantanderBankPL #SantanderBank

"Firmy potrzebują zróżnicowanego wsparcia w walce ze skutkami pandemii. Dla jednych rozwiązaniem jest skorzystanie z subwencji, aby utrzymać działalność i zatrudnienie. Inne decydują się na czasowe zawieszenie działalności, licząc na szybki powrót do normalności. Każda branża jest w innej sytuacji, ma nieco inne potrzeby, dlatego w Santander Bank Polska przygotowaliśmy szeroki pakiet pomocowy, nie tylko dla kredytobiorców. Obecnie wprowadzamy kolejne udogodnienia dla przedsiębiorców, którzy musieli zawiesić swoje działalności gospodarcze. Zwolnienie z wybranych opłat i prowizji to realne oszczędności dla naszych klientów. Jako odpowiedzialny bank, chcemy im pomóc w obecnej, trudnej sytuacji" - powiedział menedżer segmentu MŚP w Santander Bank Polska mówi Adrian Kaczmarek, cytowany w komunikacie.

>> (otwiera się na nowej zakładce)">Czytaj także: Klienci Santander Bank Polska więcej spraw załatwią przez infolinię >>>

Santander Bank Polska przez 3 miesiące nie będzie pobierać opłaty za: prowadzenie konta oraz za transakcje: przelewy krajowe w systemie ELIXIR, Exspress Elixir, Sorbnet, BlueCash, wpłaty i wypłaty gotówkowe, polecenia zapłaty, wyciągi, zlecenia stałe, karty debetowe wydane do konta firmowego: Visa Business Electron, MasterCard Business Debit, abonament za usługi i dodatkowych użytkowników bankowości elektronicznej: Mini Firma, Moja Firma Plus, iBiznes24, podano także.

Pakiet Pomocowy Santander Bank Polska dla małych i średnich firm

Pakiet Pomocowy Santander Bank Polska dla małych i średnich firm obejmuje m.in.: odroczenie raty kapitałowej na 3 lub 6 miesięcy kredytowych i leasingowych, automatyczne przedłużenie kredytu w rachunku bieżącym o 2 miesiące zapadających w najbliższym czasie kredytów w rachunkach bieżących, zdalne zamawianie terminala POS, a korzystając z programu Polska Bezgotówkowa - wtedy przez 12 miesięcy można z niego korzystać za darmo.

Promocja "Dostałem szóstkę"

Dla tych, którzy nie kwalifikują się do programu Santander Bank Polska przygotował promocję "Dostałem szóstkę", w której klient nie płaci za terminal przez 6 miesięcy. Bank oferuje terminale mobilne, przenośne i stacjonarne, podano także.

Santander Bank Polska (d. Bank Zachodni WBK) należy do czołówki banków uniwersalnych w Polsce. Jego akcje są notowane na warszawskiej GPW. Głównym akcjonariuszem Santander Bank Polska jest hiszpański Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring. Aktywa razem banku wyniosły 209,48 mld zł na koniec 2019 r.

Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: