Seminarium “Możliwości współpracy z UE na rynkach rozwijających się”

Polecamy

Komisja Europejska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zapraszają na seminarium "Możliwości współpracy z Unią Europejską na rynkach rozwijających się". Spotkanie odbędzie się w środę 20 maja br. od godz. 9.00 w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul. Zielna 37). Seminarium dotyczy wsparcia polskich przedsiębiorców planujących działania na arenie międzynarodowej.

Uczestnicy zapoznają się m.in. z instrumentami Komisji Europejskiej służącymi wsparciu firm w ramach dyplomacji ekonomicznej UE, instrumentami finansowania projektów w obszarze polityki zewnętrznej UE oraz procedurami dotyczącymi zamówień i kontraktów realizowanych w ramach projektów UE w krajach rozwijających się i na rynkach państw trzecich.

Program i więcej informacji na stronie internetowej Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce – tutaj.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium prosimy o wypełnienie i wysłanie do 18 maja br. formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: wojciech_chatys@parp.gov.pl

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo potwierdzania zgłoszeń od uczestników seminarium pod kątem zgodności profilu prowadzonej działalności gospodarczej (lub innej) z obszarem tematycznym spotkania. Uczestnictwo w seminarium jest nieodpłatne. Językiem obrad jest język angielski. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie.

Bartosz Zadura
Media Officer
European Commission
 Representation in Poland

Udostępnij artykuł: